Quote (Taszilo.^ @ 30 Sep 2011 17:04)
tehat ha elkezdek szivni, akkor egyenes uton milliomos leszek
ertem
sejtettem, hogy te leszel az az idióta, aki egy 4 mondatnál hosszabb postot ilyen szinten félreértelmez.
Quote (Saenchai @ 30 Sep 2011 17:06)
igazából kb. sehol nem legális a fű,Hollandiában is dekriminalizálva van,vagyis ott is csak "megtűrik" a zöldet
az pont elég btw
This post was edited by TouchCow on Sep 30 2011 09:15am