d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Legalize
Prev18910111213Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Sep 30 2011 09:08am
Quote (Taszilo.^ @ Sep 30 2011 05:04pm)
tehat ha elkezdek szivni, akkor egyenes uton milliomos leszek

ertem


a te agyadnak már teljesen mindegy
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Sep 30 2011 09:08am
Quote (Taszilo.^ @ Sep 30 2011 04:04pm)
tehat ha elkezdek szivni, akkor egyenes uton milliomos leszek

ertem


bill_gates_smokin.jpg
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Sep 30 2011 09:11am
Quote (Taszilo.^ @ 30 Sep 2011 17:04)
tehat ha elkezdek szivni, akkor egyenes uton milliomos leszek

ertem


sejtettem, hogy te leszel az az idióta, aki egy 4 mondatnál hosszabb postot ilyen szinten félreértelmez.

Quote (Saenchai @ 30 Sep 2011 17:06)
igazából kb. sehol nem legális a fű,Hollandiában is dekriminalizálva van,vagyis ott is csak "megtűrik" a zöldet


az pont elég btw

This post was edited by TouchCow on Sep 30 2011 09:15am
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 30 2011 09:50am
imo legalize, aki be van szívva az sokkal kevesebb veszéllyel jár, mint aki be van rúgva.
és ez a "de ha a füvet elkezdik akkor már rászoknak a kokainra hurr durr" duma meg nagyon szar
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Sep 30 2011 09:52am
Quote (Saenchai @ Sep 30 2011 04:08pm)
a te agyadnak már teljesen mindegy


Quote (anyd @ Sep 30 2011 04:08pm)
bill_gates_smokin.jpg


Quote (TouchCow @ Sep 30 2011 04:11pm)
sejtettem, hogy te leszel az az idióta, aki egy 4 mondatnál hosszabb postot ilyen szinten félreértelmez.



az pont elég btw


mad?
Member
Posts: 12,251
Joined: Jun 18 2006
Gold: 8.00
Sep 30 2011 09:52am
marihuana
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Sep 30 2011 09:54am
Quote (Barr @ Sep 30 2011 05:52pm)
marihuana


lakai
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Sep 30 2011 09:56am
HUJEK VAGZTOK MIND HALAL AZ OSZES DROKOSRA
Member
Posts: 452
Joined: May 30 2010
Gold: 0.00
Sep 30 2011 09:56am
Quote (Ad4mz @ Sep 29 2011 01:01pm)
úgyse venném legálisan, mert legalább duplája lenne a "normális" árnak


nem hiszem
tömegtermelés miatt csökkenne + adó = kb ugyanannyi fog lenni majd, ha
de ez csak egy tipp
Member
Posts: 452
Joined: May 30 2010
Gold: 0.00
Sep 30 2011 09:58am
Quote (Inakwo @ Sep 30 2011 02:47pm)
igen mert a kocsmában tolnák a spanglit te meg szívnád a füstöt


nyilván meg lenne szabva, hogy vannak erre specializált helyek, ahol lehet tolni, aztán oda akkor nem mész.
Go Back To Magyar Topic List
Prev18910111213Next
Closed New Topic New Poll