d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Party Topic
Prev1891011Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
May 21 2011 10:58am

Máris party hangulatom lett. Na akkor már csak remélni kell az estét.
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
May 21 2011 11:06am
Na én is voltam pár helyen közben itt Pesten:

Morrisons 2: Nekem tetszett, árakat nem tudom, de gondolom átlag kategória lehet. Szerencsére ide nem (csak) pénzéhes kurvák járnak, ahogy én láttam. Zene is rendben volt.

Romkert: Járt már ott valaki? Miért szeretik ezt a helyet a gazdagok? Meg úgy általában. Zene jó, de alig van hely, kb heringparty. Az ottani nők kb 99%-a csak azt nézi, hogy milyen óra, milyen ing van rajtad. Bármilyen sör 800ft-tól indul.

Strike bowling club: Nagyon jó hely. Igényes, pálya megfizethető, piák is. Kaja is nagyon puccos, de annak már ára van. Mondjuk ez ilyen 22+ korosztály inkább.

This post was edited by ace07 on May 21 2011 11:10am
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 22 2011 08:05am
Quote (Nerz8 @ 21 May 2011 12:40)
http://online-cegkalauz.hu/proppy_resize.jpg

itt ma megtalálható leszek, aki esetleg meg akar érinteni, vagy ilyesmi.


jó volt ez.
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
May 22 2011 08:48am
Á nagyon adta az éjszaka, hajógyárin, csak sokan voltak, meg a bejutás para volt, bár autóval gyorsan bejutottunk, csak oda az út káosz volt.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 22 2011 08:50am
éjszaka szétcsaptam magam!
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
May 22 2011 08:51am
Quote (Kenny10 @ May 21 2011 04:58pm)
http://www.youtube.com/watch?v=PkQ5rEJaTmk
Máris party hangulatom lett. Na akkor már csak remélni kell az estét.


XDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
May 22 2011 08:56am
Quote (Rezs @ May 22 2011 03:51pm)
XDDDDDDDDDDDDDDD


:DDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Jun 12 2011 11:12am
Valami programajánló 15.-ére?
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jun 13 2011 09:16am
Quote (RedBlueDevils @ 2 May 2011 02:16)
Székesfehérvár kis és nagy vadász. ezeknél jobb hely nincs .D


Hamár székesfehérvár, akkor gondűző vagy bahnhof, Gödöllőn lapátos.
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Jun 16 2011 12:29pm

na végre már, holnap megyek
Go Back To Magyar Topic List
Prev1891011Next
Add Reply New Topic New Poll