Na én is voltam pár helyen közben itt Pesten:
Morrisons 2: Nekem tetszett, árakat nem tudom, de gondolom átlag kategória lehet. Szerencsére ide nem (csak) pénzéhes kurvák járnak, ahogy én láttam. Zene is rendben volt.
Romkert: Járt már ott valaki? Miért szeretik ezt a helyet a gazdagok? Meg úgy általában. Zene jó, de alig van hely, kb heringparty. Az ottani nők kb 99%-a csak azt nézi, hogy milyen óra, milyen ing van rajtad. Bármilyen sör 800ft-tól indul.
Strike bowling club: Nagyon jó hely. Igényes, pálya megfizethető, piák is. Kaja is nagyon puccos, de annak már ára van. Mondjuk ez ilyen 22+ korosztály inkább.
This post was edited by ace07 on May 21 2011 11:10am