☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Hosszu Ut > :-)
Prev
1
8
9
10
11
12
35
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 5052
Replies: 346
Track Topic
lacoking
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold
:
22.99
#91
Mar 9 2011 05:38am
majd én feldobom
lacoking
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold
:
22.99
#92
Mar 9 2011 05:40am
jarabekg
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold
:
5,390.00
#93
Mar 9 2011 05:40am
ehhez a topikhoz már nincs mit hozzátenni... bár valaki belinkelhetné neki a hunsub guidet
lacoking
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold
:
22.99
#94
Mar 9 2011 05:41am
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
jarabekg
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold
:
5,390.00
#95
Mar 9 2011 05:43am
Quote (jarabekg @ Mar 9 2011 12:40pm)
ehhez a topikhoz már nincs mit hozzátenni... bár valaki belinkelhetné neki a hunsub guidet
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=35538829&f=129
ide azt a tt-t!!
Soulles
Member
Posts: 6,049
Joined: Aug 19 2007
Gold
:
0.92
#96
Mar 9 2011 05:49am
Quote (ReDEyeS @ 9 Mar 2011 02:59)
ez a sub már évek óta egy kalap kaki, ezt mindenki tudja
this.
Quote (LindaPpP @ 9 Mar 2011 03:00)
Attól még 1 aktív magyar réteg van itt : )
De miben? A spammelésben? Jah, akkor (Y).
Egyébként meg leszarom :-S.
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#97
Mar 9 2011 06:04am
Quote (ReDEyeS @ Mar 9 2011 12:24pm)
hát kifejezetten szórakoztató
nem gondoltam, hogy a postom ilyen lavinát indít el
a te postod is csak töltelék volt a lavinában
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#98
Mar 9 2011 06:05am
Quote (jarabekg @ 9 Mar 2011 16:43)
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=35538829&f=129
ide azt a tt-t!!
Frissíteni kéne.
ReDEyeS
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold
:
5,275.00
#99
Mar 9 2011 06:06am
Quote (beni @ 9 Mar 2011 14:04)
a te postod is csak töltelék volt a lavinában
hazuccc fehérnééép!!
az én postjaimra kezdett reagálni Linda és lett belőle epic story bro!!
meggyógyultál már amúgy?
ReDEyeS
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold
:
5,275.00
#100
Mar 9 2011 06:06am
Quote (josheide @ 9 Mar 2011 14:05)
Frissíteni kéne.
hát igen... mert már eléggé gyenge volt mikor megjelent már akkor is, mostmegmár... kifejezetten elavultnak mondanám
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
8
9
10
11
12
35
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact