Quote (AngryBug @ Jan 8 2011 01:50am)
de pontosan ahhoz a quote-hoz akartam írni, így kifejezve melyik hozzászólástól éreztem értelmét ennek a topicnak
Nem szeretnék se sértő lenni, se az ellen lenni, hogy esetleg másokat ellened uszítsak, de hogyha engem kevesen kedvelnek, nem postolnám a magánéletemet ide
Az is rendben van, hogy már javultak a viszonyaid, de akkor se. szerintem.
De ahogy látom nem néztek rád annyira rondán.

úgysem ismerek itt senkit amúgy és szívesen viszek valami életet a forumba
Quote (jarabekg @ Jan 8 2011 01:53am)
am a tanácsom: bazd meg amíg lehet aztán keresd a következőt
ez is egy felfogás... amúgy szilveszterkor is mással kavartam :S de nemtom amúgy én ilyen leragadós vagyok, pedig fiatalon lehet jobb lenne ez a kúrogatás meg nemtom. mindegy, most tényleg nagyon jól érzem magam ^^
This post was edited by Epiphone on Jan 7 2011 05:54pm