d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Nagyon Drámai Sztorim Van
Prev18910111216Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Jan 7 2011 05:49pm
Quote (sylke @ 8 Jan 2011 00:48)
kishaver


buzi
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jan 7 2011 05:50pm
Quote (Epiphone @ Jan 7 2011 11:44pm)
a tolószékes kép :D




nemtom észrevetted-e, de azt a postot nem én írtam, amit odakvótoltál :D de persze érdekel, írj!


de pontosan ahhoz a quote-hoz akartam írni, így kifejezve melyik hozzászólástól éreztem értelmét ennek a topicnak
Nem szeretnék se sértő lenni, se az ellen lenni, hogy esetleg másokat ellened uszítsak, de hogyha engem kevesen kedvelnek, nem postolnám a magánéletemet ide
Az is rendben van, hogy már javultak a viszonyaid, de akkor se. szerintem.
De ahogy látom nem néztek rád annyira rondán.
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Jan 7 2011 05:51pm
most vagy szerencsésnek mondhatod magad, hogy így beléd szeretett, vagy fuss amíg csak tudsz, mert ez a csaj egy mániákus őrült és az életben le nem mond rólad, holtodiglan, holtáiglan
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 7 2011 05:53pm
am a tanácsom: bazd meg amíg lehet aztán keresd a következőt
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Jan 7 2011 05:53pm
Quote (AngryBug @ Jan 8 2011 01:50am)
de pontosan ahhoz a quote-hoz akartam írni, így kifejezve melyik hozzászólástól éreztem értelmét ennek a topicnak
Nem szeretnék se sértő lenni, se az ellen lenni, hogy esetleg másokat ellened uszítsak, de hogyha engem kevesen kedvelnek, nem postolnám a magánéletemet ide
Az is rendben van, hogy már javultak a viszonyaid, de akkor se. szerintem.
De ahogy látom nem néztek rád annyira rondán.


:) úgysem ismerek itt senkit amúgy és szívesen viszek valami életet a forumba

Quote (jarabekg @ Jan 8 2011 01:53am)
am a tanácsom: bazd meg amíg lehet aztán keresd a következőt


ez is egy felfogás... amúgy szilveszterkor is mással kavartam :S de nemtom amúgy én ilyen leragadós vagyok, pedig fiatalon lehet jobb lenne ez a kúrogatás meg nemtom. mindegy, most tényleg nagyon jól érzem magam ^^

This post was edited by Epiphone on Jan 7 2011 05:54pm
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 7 2011 05:56pm
majd ha postolsz közös képet, és látjuk, h nem petike vagy, esetleg érdekelni fog
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Jan 7 2011 05:57pm
Quote (Vismajor @ Jan 8 2011 01:56am)
majd ha postolsz közös képet, és látjuk, h nem petike vagy, esetleg érdekelni fog


na itt a pont :D
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 7 2011 06:03pm
Quote (Vismajor @ Jan 8 2011 12:56am)
majd ha postolsz közös képet, és látjuk, h nem petike vagy, esetleg érdekelni fog


u just killed the topic
Member
Posts: 6,350
Joined: Sep 5 2007
Gold: 50.10
Jan 7 2011 06:31pm
Szegény fiú, te még hiszel a szerelemben. Majd rápacsálsz.
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jan 7 2011 06:33pm
szánalom
Go Back To Magyar Topic List
Prev18910111216Next
Add Reply New Topic New Poll