d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ehehe Nincs Több Warn
Prev18910
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 20 2010 01:39pm
Quote (beni @ 20 Oct 2010 21:38)
szerencsére nem sokáig

amúgy szar így warnbar nélkül :(


Nekem jó. ^^
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 20 2010 02:08pm
Quote (Baleee @ Oct 20 2010 08:39pm)
Nekem jó. ^^


mire jó?


Quote (Klontar @ Oct 20 2010 08:05pm)
Damn, why removing it?
I quit! :angry:


Nah, it's much better this way imho


de látom nem te vagy az egyetlen akinek tetszik
Member
Posts: 842
Joined: Sep 27 2010
Gold: 46.00
Oct 20 2010 02:09pm
Quote (beni @ 20 Oct 2010 22:08)
mire jó?




de látom nem te vagy az egyetlen akinek tetszik


csak felti a poziciojat for sure
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 20 2010 02:09pm
Quote (beni @ 20 Oct 2010 22:08)
mire jó?




de látom nem te vagy az egyetlen akinek tetszik


nagyok kell neki a tt members++
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 20 2010 02:11pm
Quote (TheElderOfTheInternet @ Oct 20 2010 09:09pm)
csak felti a poziciojat for sure

Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Oct 20 2010 09:09pm)
nagyok kell neki a tt members++


jaj de rosszmájúak vagytok, bezzeg bennem meg sem fordult ilyesmi

Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Oct 20 2010 02:25pm
okj
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Oct 21 2010 01:41am
Date Added Notes Date Removed
23 Sep 2010 11:59 link to a download

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=48000434&o=0&f=129&vp=321356893&p=321356893#p321356893
in 2 days, 2 hours


még 2 nap
Go Back To Magyar Topic List
Prev18910
Closed New Topic New Poll