d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Jano > Ty A Blockot
Prev189101112Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Oct 1 2010 05:16am
Quote (Akizk @ 1 Oct 2010 12:15)
jaaa mert mondíg ilyen kis geci volt mi? :D


pontosan
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 1 2010 05:18am
jozeftől meg fáj a fejem
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Oct 1 2010 05:18am
Quote (Akizk @ 1 Oct 2010 12:15)
jaaa mert mondíg ilyen kis geci volt mi? :D


erős sarkitás :)

de elég sajátosan szokott fogalmazni, de nekem nincs vele gondom
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Oct 1 2010 05:19am
Quote (Cpt_Ghost @ 1 Oct 2010 13:18)
jozeftől meg fáj a fejem


nekem duplán, mert még másnapos is vagyok
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Oct 1 2010 05:19am
Quote (Inakwo @ 1 Oct 2010 12:18)
erős sarkitás :)

de elég sajátosan szokott fogalmazni, de nekem nincs vele gondom


majd neked is keresztbe teszek, es te is elhordasz mindennek, vard ki a veget :D
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Oct 1 2010 05:20am
Quote (Moonflow @ 1 Oct 2010 12:19)
majd neked is keresztbe teszek, es te is elhordasz mindennek, vard ki a veget :D


Merre voltál kis király?

Quote (Moonflow @ 1 Oct 2010 12:19)
majd neked is keresztbe teszek, es te is elhordasz mindennek, vard ki a veget :D

nem baj majd jön a sok +1

This post was edited by Inakwo on Oct 1 2010 05:21am
Member
Posts: 15,636
Joined: Jan 6 2008
Gold: 280.53
Oct 1 2010 05:20am
Quote (Ad4mz @ 1 Oct 2010 12:19)
nekem duplán, mert még másnapos is vagyok


:thumbsup:
én holnap leszek :c
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Oct 1 2010 05:21am
Quote (Moonflow @ 1 Oct 2010 13:19)
majd neked is keresztbe teszek, es te is elhordasz mindennek, vard ki a veget :D


ha lesz neted kevesebbet fogsz jspzni,mert jösz vovozni/dotázni

word. baibai
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 1 2010 05:22am
arról se feledkezzünk meg, hogy Zizi egy scammer kutja
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Oct 1 2010 05:23am
Quote (beni @ Oct 1 2010 01:22pm)
arról se feledkezzünk meg, hogy Zizi egy scammer kutja


nekem is meg akarta inni a sörömet a blahán,pedig csak 1 pillanatra fordultam el
Go Back To Magyar Topic List
Prev189101112Next
Closed New Topic New Poll