d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ladder Slasher > Hun Discuss
Prev189101112381Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 28 2010 03:39am
Quote (Psyclon @ Jul 28 2010 10:33am)
ja hogy annyiszór lehet felhasználni?


szerintem annyi halat pakoltak egybe és egyszer lehet felhasználni

de lehet tévedek
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Jul 28 2010 04:01am
Quote (beni @ Jul 28 2010 10:39am)
szerintem annyi halat pakoltak egybe és egyszer lehet felhasználni

de lehet tévedek


ja, nem valószínű, h. 38x healelne 4k manát :D
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Jul 28 2010 05:01am
Quote (A122 @ 28 Jul 2010 12:01)
ja, nem valószínű, h. 38x healelne 4k manát :D


márpedig de ^_^
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Jul 28 2010 05:30am
Legendary darkwood club
Level Req: 40
Damage: 71 to 321

+42% Enhanced Effect
+43 Vitality
+2 Extra Equipment Slots
+1 Critical Strike
+2% Armor Pierce
+8% Magical Damage Reduction
+2 Jubilance


fasz kivan
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Jul 28 2010 07:42am
Quote (beni @ 28 Jul 2010 11:39)
szerintem annyi halat pakoltak egybe és egyszer lehet felhasználni

de lehet tévedek


Én úgy tudom el kell osztani azt a négyjegyű számot 38-al, és annyit healez egy hal.
Nem fog 4000 manát felvinni imo. :)
Member
Posts: 3,241
Joined: Mar 8 2009
Gold: 0.00
Jul 28 2010 08:22am
Quote (Psyclon @ Jul 28 2010 01:30pm)
Legendary darkwood club
Level Req: 40
Damage: 71 to 321

+42% Enhanced Effect
+43 Vitality
+2 Extra Equipment Slots
+1 Critical Strike
+2% Armor Pierce
+8% Magical Damage Reduction
+2 Jubilance


fasz kivan


na ezzel most mi a bajod. 43 vitat sunáznám.
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Jul 28 2010 08:30am
Quote (Csingacsguk @ 28 Jul 2010 16:22)
na ezzel most mi a bajod. 43 vitat sunáznám.


no comment <_<
Member
Posts: 3,241
Joined: Mar 8 2009
Gold: 0.00
Jul 28 2010 08:31am
Quote (Psyclon @ Jul 28 2010 04:30pm)
no comment <_<


most komolyan szerintem jó cucc.
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jul 28 2010 08:33am
Quote (Csingacsguk @ 28 Jul 2010 15:31)
most komolyan szerintem jó cucc.


Mire tennéd fel? 40 ed kevés, egyáltalán nem haladós vele a game. 43 vit max akkor jó, ha pure tank vagy, ami csak pro teamekben kifizetődő, és akkor viszont kell rá +exp% hogy tartsd a szintet azokkal, akik ölnek.
Member
Posts: 3,241
Joined: Mar 8 2009
Gold: 0.00
Jul 28 2010 08:37am
Quote (Oberon_os @ Jul 28 2010 04:33pm)
Mire tennéd fel? 40 ed kevés, egyáltalán nem haladós vele a game. 43 vit max akkor jó, ha pure tank vagy, ami csak pro teamekben kifizetődő, és akkor viszont kell rá +exp% hogy tartsd a szintet azokkal, akik ölnek.


tehát egy ideális wepnek 80< ed x% exp kell hogy legyen a statja?
Go Back To Magyar Topic List
Prev189101112381Next
Closed New Topic New Poll