Quote (fahrii @ 10 Jun 2010 23:04)
ja egyébként izompóló és ilyen terepmintás rövidnadrág lesz rajtam mellé holnap
ahhoz egy normális kinéű szandi szerintem jó
csinálj sok képet magadról abban szerkóban, és majd utólag megmondjuk, hogy jól tetted-e, hogy felvetted :---DDD