d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Ciki A Szandál? > ?.?
Prev18910111218Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 7,099
Joined: Nov 5 2007
Gold: 5,524.50
Jun 10 2010 03:06pm
Quote (fahrii @ 10 Jun 2010 23:04)
ja egyébként izompóló és ilyen terepmintás rövidnadrág lesz rajtam mellé holnap


ahhoz egy normális kinéű szandi szerintem jó

csinálj sok képet magadról abban szerkóban, és majd utólag megmondjuk, hogy jól tetted-e, hogy felvetted :---DDD
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Jun 10 2010 03:07pm
Quote (fahrii @ 10 Jun 2010 22:04)
ja egyébként izompóló és ilyen terepmintás rövidnadrág lesz rajtam mellé holnap


ne
Member
Posts: 2,743
Joined: Feb 16 2009
Gold: 13.37
Jun 10 2010 03:08pm
Quote (fahrii @ 10 Jun 2010 23:04)
ja egyébként izompóló és ilyen terepmintás rövidnadrág lesz rajtam mellé holnap


az teljesen jó sztem. (bár testalkattól is függ, kinek áll jól az izompóló XD :P)
de jó lesz az!
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 10 2010 03:08pm
Quote (Norina @ 10 Jun 2010 23:06)
ahhoz egy normális kinéű szandi szerintem jó

csinálj sok képet magadról abban szerkóban, és majd utólag megmondjuk, hogy jól tetted-e, hogy felvetted :---DDD


NEM A FORUMON KELL RANDIZNI, OLYAN VAGY MINT JUSZUF!
Member
Posts: 7,099
Joined: Nov 5 2007
Gold: 5,524.50
Jun 10 2010 03:10pm
Quote (Baleee @ 10 Jun 2010 23:08)
NEM A FORUMON KELL RANDIZNI, OLYAN VAGY MINT JUSZUF!


:unsure:
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 10 2010 03:10pm
Quote (Baleee @ Jun 10 2010 10:08pm)
NEM A FORUMON KELL RANDIZNI, OLYAN VAGY MINT JUSZUF!


engem msn-en zaklat, hogy menjek át fagyizni de átlátok én a szitán :zzz: jellemem mint a kőszikla, ellenáll a csábításnak
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Jun 10 2010 03:10pm
Ez olyan mint amikor rici meglepődött, hogy nem a barna kockás betűrt ing a divat.
NEM baszki, ne vegyél fel szandált ha férfi vagy.
Member
Posts: 9,337
Joined: May 11 2007
Gold: 4,154.60
Jun 10 2010 03:11pm
Én fel nem venném, de nem hiszem, hogy az lenne. Kicsit nagypapás. Én inkább papucsban szoktam látni a suhancokat.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 10 2010 03:12pm
fej-fej mellett a két tábor
Member
Posts: 7,099
Joined: Nov 5 2007
Gold: 5,524.50
Jun 10 2010 03:14pm
Quote (beni @ 10 Jun 2010 23:10)
engem msn-en zaklat, hogy menjek át fagyizni de átlátok én a szitán :zzz: jellemem mint a kőszikla, ellenáll a csábításnak


:blush: álmodj csak a fagyiról
Go Back To Magyar Topic List
Prev18910111218Next
Add Reply New Topic New Poll