d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mondjatok Filmeket > Amiket érdemes Megnézni
Prev18910111221Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 9 2010 02:32am
Jól érzékelem hogy jozef jspn keresztül nyomul egy foglalt 20 éves csajra?
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jun 9 2010 02:32am
Quote (beni @ 9 Jun 2010 09:51)
:rofl: jesszusom


:DD

..de most mégis mi a problémád?

This post was edited by banyek on Jun 9 2010 02:35am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 9 2010 04:33am
Quote (banyek @ Jun 9 2010 09:32am)
:DD

..de most mégis mi a problémád?


a tl;dr szövegbe ágyazott randifelhívás meg :hug: késztetett nevetésre :D
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jun 9 2010 04:35am
Seven. kicsit vontatott de a vége epik
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
Jun 9 2010 04:35am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 9 Jun 2010 09:32)
Jól érzékelem hogy jozef jspn keresztül nyomul egy foglalt 20 éves csajra?


jól
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 9 2010 04:38am
:DDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 136
Joined: Mar 11 2010
Gold: 0.00
Jun 9 2010 04:39am
Quote (beni @ Jun 9 2010 11:33am)
a tl;dr szövegbe ágyazott randifelhívás meg :hug: késztetett nevetésre :D


vérbeli PUA a srác
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 9 2010 07:30am
Quote (majommama @ Jun 9 2010 11:39am)
vérbeli PUA a srác


hé, ez én vagyok
Member
Posts: 2,225
Joined: Aug 2 2008
Gold: 0.00
Jun 10 2010 01:45am
Huh látom megszaporodott ez a topic :D
Kurva T-com miatt nem volt 2 napig netem... Elvágtak egy szaros kábelt, és 2 napig baszakodtak rajta.

Quote (banyek @ 9 Jun 2010 00:10)
Háát ha megbuktatott, akkor az nem három nap lesz :cry:
Amúgy nem ellened vagyok, de tényleg a Tanár tehet róla ? Értem én, nekem is volt mocsok tanárom, de mindig ott voltam én, aki igazából tehettem róla, szerintem. Ugye neked is ha csak nem az egy pont hiányzott volna hozzá dolog, írhattad volna jobbra, ha kicsit jobban ráállsz a témára...

de tényleg nem bántani akarlak vele, biztos szemét egy tanár, meg megadhatta volna azt az egy pontot, vagy adhatott volna bármi más javítási lehetőséget, vagy nem tudom..
Akkor most? Nyáron ?  try again later..? :)))

Na és mikor jössz fel Pestre?  :hug:


Hát ha 6 feladatból 5 és felet JÓL csináltam meg (vizsga után megnéztem a jegyzeteimet, és mindent jól csináltam) akkor a tanár hibája. Vagy már nem ért egyet azzal, amit leadott :D
Pestre júli 26-27-28 körül megyek, de csak átutazóba.

Sztem fölöslegesen nyomulsz, mert
1: Van barátom,
2: Nem egy fórumon ismerkednék és pasiznék,
3: Nem vagy az esetem, bocs.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 10 2010 02:14am
Quote (Szuzsika @ 10 Jun 2010 09:45)
Huh látom megszaporodott ez a topic :D
Kurva T-com miatt nem volt 2 napig netem... Elvágtak egy szaros kábelt, és 2 napig baszakodtak rajta.



Hát ha 6 feladatból 5 és felet JÓL csináltam meg (vizsga után megnéztem a jegyzeteimet, és mindent jól csináltam) akkor a tanár hibája. Vagy már nem ért egyet azzal, amit leadott :D
Pestre júli 26-27-28 körül megyek, de csak átutazóba.

Sztem fölöslegesen nyomulsz, mert
1: Van barátom,
2: Nem egy fórumon ismerkednék és pasiznék,
3: Nem vagy az esetem, bocs.


Miért bántod szegényt? :cry: Mindenki olyan gonosz vele, pedig ő olyan jóindulatú!
Go Back To Magyar Topic List
Prev18910111221Next
Add Reply New Topic New Poll