d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny > Ez Még Csak A Casting! :)
Prev18910111214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 355
Joined: May 29 2009
Gold: 0.00
May 28 2010 05:57pm




majd ezek kozul valamelyik

egyelore vegyuk ugy, hogy a masodikkal neveztem ^^

This post was edited by Sins on May 28 2010 05:58pm
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold: 124.96
May 28 2010 06:50pm
Quote (lacketto @ 29 May 2010 00:42)
jelöltetem a sigem.


ezt mind aranyom?
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 28 2010 09:20pm
nyertem
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
May 28 2010 10:29pm
Quote (_predi @ 28 May 2010 20:35)
Nincs mese, esélyesnek érzem a sigemet.

http://img96.imageshack.us/img96/1667/sigxn2.jpg


en is kellokeppen jonak erzem az enyem

Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
May 29 2010 12:50am
Quote (kriza @ 29 May 2010 05:29)
en is kellokeppen jonak erzem az enyem

http://img514.imageshack.us/img514/42/1gifi.gif


ezen mindig jót kacagok, n1 :D
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 29 2010 12:51am
Quote (kriza @ May 29 2010 05:29am)
en is kellokeppen jonak erzem az enyem

http://img514.imageshack.us/img514/42/1gifi.gif


ez is epic win :D
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 29 2010 01:28am
Quote (Flutter @ May 28 2010 07:48pm)
[x] beni sige


this!
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
May 29 2010 02:24am
Quote (Oberon_os @ May 28 2010 11:03pm)
csak azért sem nevezek currentel!

sajna amit régen bence csinált nekem, ezzel megnyerve az első sigkészítő versenyt, nem lelem. :(


A profilomban van egy kép az epic threadről
ot tmég aza sig van fent
bár gondolom az nem ugyanaz, ha azzal kivágod.
Én a legeslegszebbel nevezek:
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
May 29 2010 03:39am
Quote (TeXxas @ 29 May 2010 01:21)
Szerintem neked azt a régi sziget kellett volna nevezned amivel ma cisnáéltam azt a fail siget, :/

Here is mine:

http://i47.tinypic.com/sw9387.jpg


lopott siggel is lehet ?
Member
Posts: 13,452
Joined: Jan 15 2009
Gold: 50.00
May 29 2010 03:47am
Én jelentkezem azzal amit Fezmin gyártott nekem :P
ha nyer akkor kapsz a jutalombol akár:D

Go Back To Magyar Topic List
Prev18910111214Next
Add Reply New Topic New Poll