Quote (Oberon_os @ May 28 2010 11:03pm)
csak azért sem nevezek currentel!
sajna amit régen bence csinált nekem, ezzel megnyerve az első sigkészítő versenyt, nem lelem.

A profilomban van egy kép az epic threadről
ot tmég aza sig van fent
bár gondolom az nem ugyanaz, ha azzal kivágod.
Én a legeslegszebbel nevezek:
