d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ez Mi? > Inb4 Darázs
Prev189101112Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,064
Joined: Nov 13 2007
Gold: 303.00
Warn: 10%
May 27 2010 03:11am
Quote (ecneB @ 27 May 2010 11:07)
:)
Igazából jót nevettem azon a post-on. ^^



Ablakpárkány.



Kanyád nerz, én nova vagyok, te kis csipszar, feeder kötsög! Nekem ne ugassá', okkés?


és az ablakpárkány nem lehet poros?
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
May 27 2010 03:11am
Quote (Helldrinker @ 27 May 2010 11:11)
és az ablakpárkány nem lehet poros?


Csak meg kell nézni a fényképeket..
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
May 27 2010 03:21am
Múltkor méhész ismerősünk mesélt egy storyt (6x éves), egy idős néni meg bácsi padlásáról kaptak (volna) le lódarázs fészket
(1 méter magas henger alakú, folyt belőle a méz, epic durva volt >.<) 3 beleállt a kezébe kesztyűn keresztül, azt utána napokig
injekciózni kellett, hogy, nehogy belehaljon kb.. Szarul lett tőle durván, pedig pl a méhcsípésre nem érzékeny, sőt szúratja
magát velük kb.. -.-'

Ezeket a köcsögöket ki kell irtani, de nem árt rendesen felcuccolni előtte, mert ezek ellen sima méhész ruha elég fail... Még azon
is átszúrnak, kesztyűt baromi vastagat, meg a kemény vászon méhészruha alá is farmer nadrág, kabát, meg gumicsizma, a szárán
leragasztva, nehogy belemásszon, fejre meg vmi vastag kendő és úgy méhészsisak, vmi 3 rétegű tüllel de ha lehet hátsó részén
szintén valami vastag szövetből.


Tény, hogy legbiztosabb, amit zizi is mondott, hogy szólni a tűzoltóknak, azok lepermetezik, vagy kiégetik, lekénezik őket.

Anno egy fa odvába, ami papámék kertjébe volt, benzines ronggyal nyírtuk ki a sok kis gecit. Nem lehetett tőlük almát szedni a fáról...
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
May 27 2010 03:23am
Quote (Baleee @ 27 May 2010 11:21)
Múltkor méhész ismerősünk mesélt egy storyt (6x éves), egy idős néni meg bácsi padlásáról kaptak (volna) le lódarázs fészket
(1 méter magas henger alakú, folyt belőle a méz, epic durva volt >.<) 3 beleállt a kezébe kesztyűn keresztül, azt utána napokig
injekciózni kellett, hogy, nehogy belehaljon kb.. Szarul lett tőle durván, pedig pl a méhcsípésre nem érzékeny, sőt szúratja
magát velük kb.. -.-'

Ezeket a köcsögöket ki kell irtani, de nem árt rendesen felcuccolni előtte, mert ezek ellen sima méhész ruha elég fail... Még azon
is átszúrnak, kesztyűt baromi vastagat, meg a kemény vászon méhészruha alá is farmer nadrág, kabát, meg gumicsizma, a szárán
leragasztva, nehogy belemásszon, fejre meg vmi vastag kendő és úgy méhészsisak, vmi 3 rétegű tüllel de ha lehet hátsó részén
szintén valami vastag szövetből.


Tény, hogy legbiztosabb, amit zizi is mondott, hogy szólni a tűzoltóknak, azok lepermetezik, vagy kiégetik, lekénezik őket.

Anno egy fa odvába, ami papámék kertjébe volt, benzines ronggyal nyírtuk ki a sok kis gecit. Nem lehetett tőlük almát szedni a fáról...


inb4

Quote (Sup3RN0Va @ 27 May 2010 03:07)
egyet értek
én sem szoktam megölni semmit ami berepül véletlenül a szobámba, hanem inkább kiengedem az ablakon vagy az erkélyajtón...ennyi

nem direkt azért megy oda, hogy megbasszon téged, de ha ti ennyire fosósak vagytok, hogy szerencsétlent megölitek, akkor egy szúrást igazán megérdemeltek


:D
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
May 27 2010 03:27am
Quote (ecneB @ 27 May 2010 11:23)
inb4



:D


Nem akarok bannolva lenni... :c

Btw nem vagyok fosós, méhészkedés közben is nyakon baszott múltkor is 3, aztán kicsit michelin figura voltam 1 napig a hurkás nyakammal, azt lelohadt, azt kész.
De azért a lódarazsakat el kell takarítani. Azok kártékonyak. Repülés közben kapják el a méheket és kinyírják ... A méhek meg hasznosak..

Nehogy már még védjem őket...



/e: http://www.pcelinjak.com/osem.htm
Itt van pl védekezés a darazsak ellen. Ilyen üvegeket mi is szoktunk kirakni nyáron a szőlő lugasra, aztán összeszedi őket elég rendesen. Meg van amikor a gyümölcsfák körül is.

This post was edited by Baleee on May 27 2010 03:29am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 27 2010 03:54am
Quote (Baleee @ 27 May 2010 11:27)
Nem akarok bannolva lenni... :c

Btw nem vagyok fosós, méhészkedés közben is nyakon baszott múltkor is 3, aztán kicsit michelin figura voltam 1 napig a hurkás nyakammal, azt lelohadt, azt kész.
De azért a lódarazsakat el kell takarítani. Azok kártékonyak. Repülés közben kapják el a méheket és kinyírják  ... A méhek meg hasznosak..

Nehogy már még védjem őket...



/e: http://www.pcelinjak.com/osem.htm
Itt van pl védekezés a darazsak ellen. Ilyen üvegeket mi is szoktunk kirakni nyáron a szőlő lugasra, aztán összeszedi őket elég rendesen. Meg van amikor a gyümölcsfák körül is.


Még egy lényeges előny az hogy sokkal kevesebb csalifolyadékra van szükség, ez pénzmegtakarítás. A sör nem olcsó.

tud a faszi
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
May 27 2010 03:55am
Quote (josheide @ 27 May 2010 11:54)
Még egy lényeges előny az hogy sokkal kevesebb csalifolyadékra van szükség, ez pénzmegtakarítás. A sör nem olcsó.

tud a faszi


:D

Btw tényleg tud.. :c

No mind1. A sör tényleg nem olcsó... :D
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
May 27 2010 05:50am
Quote (bajcli @ May 27 2010 09:03am)
MEGÖLTED A DARAZSAT TE ROHADT ÁLLATKÍNZÓ, HOGY TEHETSZ ILYET!??!?!!!!4
SUPERNOVA GONDOLKODÁS NÉLKÜL A PUSZTA KÉT KEZÉVEL ÖLNE MEG TÉGED BRUTÁLISAN, HA AZ Ő DARAZSÁT BÁNTANÁD


:'D
Member
Posts: 509
Joined: Feb 2 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 27 2010 06:00am
földönkívüli
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
May 27 2010 06:40am
Quote (kambel2 @ 27 May 2010 13:00)
földönkívüli


old
Go Back To Magyar Topic List
Prev189101112Next
Add Reply New Topic New Poll