Quote (Baleee @ 27 May 2010 11:21)
Múltkor méhész ismerősünk mesélt egy storyt (6x éves), egy idős néni meg bácsi padlásáról kaptak (volna) le lódarázs fészket
(1 méter magas henger alakú, folyt belőle a méz, epic durva volt >.<) 3 beleállt a kezébe kesztyűn keresztül, azt utána napokig
injekciózni kellett, hogy, nehogy belehaljon kb.. Szarul lett tőle durván, pedig pl a méhcsípésre nem érzékeny, sőt szúratja
magát velük kb.. -.-'
Ezeket a köcsögöket ki kell irtani, de nem árt rendesen felcuccolni előtte, mert ezek ellen sima méhész ruha elég fail... Még azon
is átszúrnak, kesztyűt baromi vastagat, meg a kemény vászon méhészruha alá is farmer nadrág, kabát, meg gumicsizma, a szárán
leragasztva, nehogy belemásszon, fejre meg vmi vastag kendő és úgy méhészsisak, vmi 3 rétegű tüllel de ha lehet hátsó részén
szintén valami vastag szövetből.
Tény, hogy legbiztosabb, amit zizi is mondott, hogy szólni a tűzoltóknak, azok lepermetezik, vagy kiégetik, lekénezik őket.
Anno egy fa odvába, ami papámék kertjébe volt, benzines ronggyal nyírtuk ki a sok kis gecit. Nem lehetett tőlük almát szedni a fáról...
inb4
Quote (Sup3RN0Va @ 27 May 2010 03:07)
egyet értek
én sem szoktam megölni semmit ami berepül véletlenül a szobámba, hanem inkább kiengedem az ablakon vagy az erkélyajtón...ennyi
nem direkt azért megy oda, hogy megbasszon téged, de ha ti ennyire fosósak vagytok, hogy szerencsétlent megölitek, akkor egy szúrást igazán megérdemeltek
