d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Dejv Megrohamozza Pestet > Fuc Yea
Prev1891011Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
May 25 2010 01:26pm
Quote (Saenchai @ 25 May 2010 21:24)
hát mindenféleképpen találkozni akarok pár jsp-s álattal,csak jó lenne valami fasza goákolás is,ha már pesten vagyok :(
még sose voltam


Focus in the Mappa

Helyszín:
Trafó 1094 Budapest Liliom u. 41

Időpont: 2010. Május 27.
Fellépők:
E.T
Nils
Hruscsov

Belépő: ingyenes
Információ:
Hang: Dynacord sound system
Extrák:Csocsó asztal,projector vetítés(psychedelic partyfilmek,manga rajzfilmek)
Telefon: (+36-1) 456-2040.
www.trafo.hu


csütörtökön.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 25 2010 01:27pm
Quote (David_ibolykane @ May 25 2010 09:26pm)
Focus in the Mappa

Helyszín:
Trafó 1094 Budapest Liliom u. 41

Időpont: 2010. Május 27.
Fellépők:
E.T
Nils
Hruscsov

Belépő: ingyenes
Információ:
Hang: Dynacord sound system
Extrák:Csocsó asztal,projector vetítés(psychedelic partyfilmek,manga rajzfilmek)
Telefon: (+36-1) 456-2040.
www.trafo.hu


csütörtökön.



igen,csak a legtöbb embernek meg csütörtökön lenne jó :(
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
May 25 2010 01:32pm
Quote (Saenchai @ May 25 2010 07:27pm)
igen,csak a legtöbb embernek meg csütörtökön lenne jó :(


wtf
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
May 25 2010 01:35pm
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 25 2010 01:36pm
Quote (David_ibolykane @ May 25 2010 09:35pm)
http://www.youtube.com/watch?v=cCPaVSMDcK8


kimegyünk esőbe is getszi
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
May 25 2010 01:42pm
/e

jahogy értem.

This post was edited by kuzdithom on May 25 2010 01:43pm
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
May 25 2010 01:42pm
Quote (Saenchai @ 25 May 2010 21:36)
kimegyünk esőbe is getszi


Ennyi!

Hozok gombát, megesszük, utána lehet jókat flesselni az esőre :D
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 25 2010 01:43pm
Quote (David_ibolykane @ May 25 2010 09:42pm)
Ennyi!

Hozok gombát, megesszük, utána lehet jókat flesselni az esőre :D


gyere már fel msnre vertacsi
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
May 25 2010 01:49pm
Quote (Saenchai @ 25 May 2010 21:43)
gyere már fel msnre vertacsi


fent vagyok rejtettben baszod, rád is írtam
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 25 2010 02:39pm
de tényleg,kinek mikor lenne jó?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1891011Next
Closed New Topic New Poll