Quote (ElCapitano @ Mar 14 2010 11:22am)
Készül majd a magyar história Y, de az eukomfort lesz. Gazsi a szegény de tehetséges cigánygyerek próbál kitörni a nyomorból de a kegyetlen magyarok nem engedik ezért bánatában öregasszonyokat késel meg 20 forintért.
de komolyan nem vágom, hogy mi a mondani valója
az úgy még oké, hogy a niggerek a fehérek miatt olyanok amilyenek (amig börtönbe van a csávó), de azán hogy miért lötték le az öccsét a végén, nem igazán vágom hogy így mi mondanivalója lehet
világosits fel kérlek cyberpunk