d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Alap Filmek ~
Prev18910111218Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 797
Joined: Mar 2 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 14 2010 04:19am
Quote (CyberPunk666 @ Mar 14 2010 11:18am)
mert annak a filmnek van olyan mondanivaloja ami hasznos a tarsadalom szamara, es ezt kepes megfelelo koritessel eloadni.


hogy a niggerek mégsem olyan köcsögök de azért mégis?
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Mar 14 2010 04:22am
Quote (Woland_Professzor @ 14 Mar 2010 11:19)
hogy a niggerek mégsem olyan köcsögök de azért mégis?


Készül majd a magyar história Y, de az eukomfort lesz. Gazsi a szegény de tehetséges cigánygyerek próbál kitörni a nyomorból de a kegyetlen magyarok nem engedik ezért bánatában öregasszonyokat késel meg 20 forintért.
Banned
Posts: 797
Joined: Mar 2 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 14 2010 04:24am
Quote (ElCapitano @ Mar 14 2010 11:22am)
Készül majd a magyar história Y, de az eukomfort lesz. Gazsi a szegény de tehetséges cigánygyerek próbál kitörni a nyomorból de a kegyetlen magyarok nem engedik ezért bánatában öregasszonyokat késel meg 20 forintért.


de komolyan nem vágom, hogy mi a mondani valója
az úgy még oké, hogy a niggerek a fehérek miatt olyanok amilyenek (amig börtönbe van a csávó), de azán hogy miért lötték le az öccsét a végén, nem igazán vágom hogy így mi mondanivalója lehet
világosits fel kérlek cyberpunk
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Mar 14 2010 04:25am
Quote (Woland_Professzor @ 14 Mar 2010 11:24)
de komolyan nem vágom, hogy mi a mondani valója
az úgy még oké, hogy a niggerek a fehérek miatt olyanok amilyenek (amig börtönbe van a csávó), de azán hogy miért lötték le az öccsét a végén, nem igazán vágom hogy így mi mondanivalója lehet
világosits fel kérlek cyberpunk


kinek a multija vagy?
Banned
Posts: 797
Joined: Mar 2 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 14 2010 04:27am
Quote (CyberPunk666 @ Mar 14 2010 11:25am)
kinek a multija vagy?


szóval te sem tudsz semmivel sem érvelni az okoskodásod mellet (hogy kötelező legyen megnézni azt a szart)
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Mar 14 2010 04:28am
Quote (Woland_Professzor @ 14 Mar 2010 11:27)
szóval te sem tudsz semmivel sem érvelni az okoskodásod mellet (hogy kötelező legyen megnézni azt a szart)


Viszont a Harcosok Klubját én 14 éves korába tuti meg fogom nézetni a fiammal.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Mar 14 2010 04:32am
Quote (Woland_Professzor @ 14 Mar 2010 11:27)
szóval te sem tudsz semmivel sem érvelni az okoskodásod mellet (hogy kötelező legyen megnézni azt a szart)


de,
csak kivancsi vagyok, milyen ertelmi szinthez kell igazitanom a mondandomat.
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Mar 14 2010 04:33am
Quote (CyberPunk666 @ 14 Mar 2010 12:32)
de,
csak kivancsi vagyok, milyen ertelmi szinthez kell igazitanom a mondandomat.


ha az van az aváján akit sejtek, akkor mesh kvalitású emberrel van dolgunk
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Mar 14 2010 04:34am
Quote (CyberPunk666 @ 14 Mar 2010 11:32)
de,
csak kivancsi vagyok, milyen ertelmi szinthez kell igazitanom a mondandomat.


A sajátodhoz és akkor megérti mindenki.
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Mar 14 2010 04:35am
Quote (bbaallaaggee @ 14 Mar 2010 11:33)
ha az van az aváján akit sejtek, akkor mesh kvalitású emberrel van dolgunk


söndör az.
Go Back To Magyar Topic List
Prev18910111218Next
Add Reply New Topic New Poll