d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Zaklatnak A Lányok > Myvipen
Prev18910111215Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jan 19 2010 10:34am
Quote (sunnymarcell @ Jan 19 2010 05:33pm)
nem hiszem, szerintem maga tette ki saját magáról

btw. én még soha nem tettem ki magamról képet sehova, e okokból miatt is


e okokból miatt is
Member
Posts: 2,743
Joined: Feb 16 2009
Gold: 13.37
Jan 19 2010 10:35am
okés, ha saját maga rakta ki bármilyen közösségi portálra vagy bárhova máshova, akkor szabadon mutogatható, nem sérti a személyiségi jogait.
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jan 19 2010 10:38am
Quote (pocahontas @ Jan 19 2010 05:35pm)
okés, ha saját maga rakta ki bármilyen közösségi portálra vagy bárhova máshova, akkor szabadon mutogatható, nem sérti a személyiségi jogait.


ezaz

a napiszar még ezért megy... annyi fenyegető levelet kaptak, régen azt hittem, h igazi, de most már látok h faek^^
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Jan 19 2010 10:40am
Quote (Vismajor @ 19 Jan 2010 17:26)
ezt leírta neki jozef
az volt a válasz h sérti a személyiségi jogomat és megfoglak baszatni ha nem veszed le, remélem diplomatikus voltam
igyekeztem szószerint idézni


pár sor után visszanyomtam a böngészőt, sajnos jozef wall of textjeit csak eddig bírom
Banned
Posts: 5,703
Joined: Nov 29 2009
Gold: 0.00
Warn: 70%
Jan 19 2010 10:40am
Quote (sunnymarcell @ Jan 19 2010 05:38pm)
ezaz

a napiszar még ezért megy... annyi fenyegető levelet kaptak, régen azt hittem, h igazi, de most már látok h faek^^

odavaló vagy.
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Jan 19 2010 10:40am
Quote (DegreeZ @ 19 Jan 2010 17:40)
odavaló vagy.


rvr
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jan 19 2010 10:41am
Quote (sunnymarcell @ 19 Jan 2010 18:38)
ezaz

a napiszar még ezért megy... annyi fenyegető levelet kaptak, régen azt hittem, h igazi, de most már látok h faek^^


Nyelvtanból hányszor buktál? Meg amúgy mi az a faek?
Banned
Posts: 5,703
Joined: Nov 29 2009
Gold: 0.00
Warn: 70%
Jan 19 2010 10:43am
Quote (zsansaccount @ Jan 19 2010 05:41pm)
Nyelvtanból hányszor buktál? Meg amúgy mi az a faek?


:wacko:
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jan 19 2010 10:45am
Quote (zsansaccount @ Jan 19 2010 05:41pm)
Nyelvtanból hányszor buktál? Meg amúgy mi az a faek?


1szer se, tavaly évvégén négyes, most félévkor ötös

attól még h a dolgozatomban van 2 helyesírási hiba, nem leszek 1es

vagy egyetemen/főiskolán így van? :mellow:

faek = fake

This post was edited by sunnymarcell on Jan 19 2010 10:46am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 19 2010 10:46am
Quote (zsansaccount @ Jan 19 2010 05:41pm)
Nyelvtanból hányszor buktál? Meg amúgy mi az a faek?


Go Back To Magyar Topic List
Prev18910111215Next
Add Reply New Topic New Poll