Quote (zsansaccount @ Jan 19 2010 05:41pm)
Nyelvtanból hányszor buktál? Meg amúgy mi az a faek?
1szer se, tavaly évvégén négyes, most félévkor ötös
attól még h a dolgozatomban van 2 helyesírási hiba, nem leszek 1es
vagy egyetemen/főiskolán így van?

faek = fake
This post was edited by sunnymarcell on Jan 19 2010 10:46am