Quote (ElCapitano @ 24 Dec 2009 14:41)
Miért kaptam 10% warn egy modolt képért amikor az senkinek nem volt berakva personal picnek és ha bárki jelentkezett volna érte hogy az ő, azt csak a multijáról tehette volna. Ilyen alapon én is multiról rámondom bárkire a vicces képek videók topicban hogy az én vagyok...
Ezért: 6. A személyes támadások,
más felhasználók képeinek módosítása, a személyazonosság meghamisítása, személyes adatok közzététele, más felhasználók képeinek engedély nélküli közlése mind büntetendő, akár azonnali végleges eltiltással.
Nagyon jól tudod, hogy ki van a képen.
Quote (Oberon_os @ 24 Dec 2009 15:14)
Amúgy Lajo: én egy dolgot nem értek: minek a warn rendszer, ha azokat nem bannolják, akiknek multijuk össz 100% warnt elérik, és a multi nem autoban. Vagy, ha tudják valakiről hogy multi, de nem akarnak bant adni (ez mondjuk teljesen érthető, sokaknak lehet koli/munkahelyi/egyéb accuk, lásd pl ivojoghurt esetét, ő azonnal scammer lett mikor koliból jelentkezett fel, így otthonra csinált másikat...), akkor adják oda a régebbi accok warnjait, vagy valami egyéb megjelölés.
Nincsenek konkrét szabályok erre, minden eset egyedi elbírálás alá esik. Aki nem bír egy minimális szintet se hozni, előbb-utóbb repülni fog.
Quote (Saou @ 24 Dec 2009 16:25)
Még mindig kiváncsi vagyok erre!
Pedofil megjegyzésért kaptad. 9. Tilos a durva vagy sértő nyelvezet illetve képek használata. Kizárólag a moderátorok/adminisztrátorok joga eldönteni, hogy mi számít ilyennek. A fórum minden részén tilos a pornográf vagy szexuális utalásokat tartalmazó nyelvezet illetve képek használata. Az ilyen tartalmak közlése hivatalos figyelmeztetést vagy akár azonnali végleges eltiltást von maga után.
This post was edited by Lajo on Dec 24 2009 09:35am