d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp / Hunsub Moderáció > Kérdezz Itt
Prev189101112197Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Dec 24 2009 09:27am
Quote (Saou @ 24 Dec 2009 16:25)
Még mindig kiváncsi vagyok erre!


Nem tudom de büszke vagyok rád. :rofl:
Retired Moderator
Posts: 38,445
Joined: Aug 6 2005
Gold: 12,508.00
Trader: Trusted
Dec 24 2009 09:28am
Quote (ElCapitano @ 24 Dec 2009 14:41)
Miért kaptam 10% warn egy modolt képért amikor az senkinek nem volt berakva personal picnek és ha bárki jelentkezett volna érte hogy az ő, azt csak a multijáról tehette volna. Ilyen alapon én is multiról rámondom bárkire a vicces képek videók topicban hogy az én vagyok...
Ezért: 6. A személyes támadások, más felhasználók képeinek módosítása, a személyazonosság meghamisítása, személyes adatok közzététele, más felhasználók képeinek engedély nélküli közlése mind büntetendő, akár azonnali végleges eltiltással.

Nagyon jól tudod, hogy ki van a képen.

Quote (Oberon_os @ 24 Dec 2009 15:14)
Amúgy Lajo: én egy dolgot nem értek: minek a warn rendszer, ha azokat nem bannolják, akiknek multijuk össz 100% warnt elérik, és a multi nem autoban. Vagy, ha tudják valakiről hogy multi, de nem akarnak bant adni (ez mondjuk teljesen érthető, sokaknak lehet koli/munkahelyi/egyéb accuk, lásd pl ivojoghurt esetét, ő azonnal scammer lett mikor koliból jelentkezett fel, így otthonra csinált másikat...), akkor adják oda a régebbi accok warnjait, vagy valami egyéb megjelölés.
Nincsenek konkrét szabályok erre, minden eset egyedi elbírálás alá esik. Aki nem bír egy minimális szintet se hozni, előbb-utóbb repülni fog.

Quote (Saou @ 24 Dec 2009 16:25)
Még mindig kiváncsi vagyok erre!
Pedofil megjegyzésért kaptad. 9. Tilos a durva vagy sértő nyelvezet illetve képek használata. Kizárólag a moderátorok/adminisztrátorok joga eldönteni, hogy mi számít ilyennek. A fórum minden részén tilos a pornográf vagy szexuális utalásokat tartalmazó nyelvezet illetve képek használata. Az ilyen tartalmak közlése hivatalos figyelmeztetést vagy akár azonnali végleges eltiltást von maga után.

This post was edited by Lajo on Dec 24 2009 09:35am
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Dec 24 2009 09:29am
Quote (Lajo @ 24 Dec 2009 16:28)
Ezért: 6. A személyes támadások, más felhasználók képeinek módosítása, a személyazonosság meghamisítása, személyes adatok közzététele, más felhasználók képeinek engedély nélküli közlése mind büntetendő, akár azonnali végleges eltiltással.

Nagyon jól tudod, hogy ki van a képen.

Nincsenek konkrét szabályok erre, minden eset egyedi elbírálás alá esik. Aki nem bír egy minimális szintet se hozni, előbb-utóbb repülni fog.


És te nagyon jól tudod hogy ki a multija.
Retired Moderator
Posts: 38,445
Joined: Aug 6 2005
Gold: 12,508.00
Trader: Trusted
Dec 24 2009 09:35am
Quote (ElCapitano @ 24 Dec 2009 16:29)
És te nagyon jól tudod hogy ki a multija.

Akkor egyetértünk, hogy a warn jogos volt.
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Dec 24 2009 09:38am
Quote (Lajo @ 24 Dec 2009 16:35)
Akkor egyetértünk, hogy a warn jogos volt.


Quote (farki @ 20 Dec 2009 17:43)
http://noob.hu/2009/12/20/adsdfasd.jpg
lol


Ez én vagyok és nem adtam engedélyt a képeim közzétételére.
Retired Moderator
Posts: 38,445
Joined: Aug 6 2005
Gold: 12,508.00
Trader: Trusted
Dec 24 2009 09:42am
Quote (ElCapitano @ 24 Dec 2009 16:38)
Ez én vagyok és nem adtam engedélyt a képeim közzétételére.

Közzétetted azon a honlapon, innentől publikus a kép.
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Dec 24 2009 09:47am
Quote (Saou @ 24 Dec 2009 16:25)
Még mindig kiváncsi vagyok erre!


én 2 hét suspit kaptam ilyenért :D
vmi olyan oldal volt, amin csomó kép volt 8 év alatti kislányokról, de semmi CP... ruhában voltak, egyik képen labdáztak, másikon babáztak etc. aztán lehetett előfizetni, s akkor még több ruhás képet kapsz kislányokról!
aztán nyitottam 1 topicot, h ennek az oldalnak mi a fasz értelme van, s kaptam a warnt, hogy pedofil oldal :D

Quote (ElCapitano @ 24 Dec 2009 16:38)
Ez én vagyok és nem adtam engedélyt a képeim közzétételére.


miért bántasz?

This post was edited by farki on Dec 24 2009 09:48am
Member
Posts: 11,077
Joined: Aug 4 2009
Gold: 1,018.50
Dec 24 2009 09:54am
Quote (RiNGiSpiLeR @ Dec 24 2009 04:04pm)
Ezl a banolásos dolog azért nem olyan 1xű, mert ha 1 fix rendszer lenne felállítva, hogy pl miért jár, vagy mbiől mennyi kell hozzá, akkor az visszaélésre adhatna okot... Ricinek is összesen több mint 200% warnja van, mégis itt van közöttünk... Szerintem azért, mert súlyosan nem ártott senkinek (max csak mesht tette kissé labilissá idegállapotügyileg), tehát nem scammelt, nem postolt pornót S/A-ba, nem spammolta szét a trade részleget, stb. Ha ott teljesedett volna ki az agonizálása, akkor sztem már tuti rég autoban lenne, de itt egy sajátnyelvű részlegben spammol rendületlenül az mégsem akkora gáz, végülis arra lett kitalálva (nagyjából), hogy az ügyes-bajos dolgainkat megvitathassuk...


mondjuk úgy, h bizonyíték nélkül sikerült scamelnie, nem is 1szer
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 24 2009 10:41am
Quote (Lajo @ Dec 24 2009 04:28pm)
Ezért: 6. A személyes támadások, más felhasználók képeinek módosítása, a személyazonosság meghamisítása, személyes adatok közzététele, más felhasználók képeinek engedély nélküli közlése mind büntetendő, akár azonnali végleges eltiltással.

Nagyon jól tudod, hogy ki van a képen.

Nincsenek konkrét szabályok erre, minden eset egyedi elbírálás alá esik. Aki nem bír egy minimális szintet se hozni, előbb-utóbb repülni fog.

Pedofil megjegyzésért kaptad. 9. Tilos a durva vagy sértő nyelvezet illetve képek használata. Kizárólag a moderátorok/adminisztrátorok joga eldönteni, hogy mi számít ilyennek. A fórum minden részén tilos a pornográf vagy szexuális utalásokat tartalmazó nyelvezet illetve képek használata. Az ilyen tartalmak közlése hivatalos figyelmeztetést vagy akár azonnali végleges eltiltást von maga után.


Pedobeart kiveszi és miért annyira komolyan, hogy pedofíliára uszítónak tituláljátok? Ez is valami amerikai meme amit nem értek, vagy...?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 24 2009 10:55am
Quote (Vismajor @ 24 Dec 2009 17:41)
Pedobeart kiveszi és miért annyira komolyan, hogy pedofíliára uszítónak tituláljátok? Ez is valami amerikai meme amit nem értek, vagy...?


erre énis kiváncsi vagyok
Go Back To Magyar Topic List
Prev189101112197Next
Add Reply New Topic New Poll