d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Quakelive Topic > -mert Ennek Meg Nincs-
Prev18910111255Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Feb 22 2010 08:48am
na kotrok gémelni, vissza akarok fejlodni legalább valami alap szintre
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Feb 22 2010 08:49am
este tolhatnank valamit, addigra hátha jobban leszek és koncentralni is tudok.
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Feb 22 2010 08:52am
este indul egy új Lineage2 szerver :drool: (ez ott olyan feeling mint itt egy reset)

This post was edited by hedgehogsword on Feb 22 2010 08:52am
Banned
Posts: 225
Joined: Jan 14 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 22 2010 01:41pm
most valaki?
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Feb 22 2010 01:48pm
Quote (talicska @ 22 Feb 2010 21:41)
most valaki?


mi az accod? (meg kinek vagy a multija hier, lemaradtam róla)

meg klontaré micsoda?

This post was edited by Imdeth on Feb 22 2010 01:48pm
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Feb 22 2010 01:53pm
Quote (Imdeth @ 22 Feb 2010 20:48)
mi az accod? (meg kinek vagy a multija hier, lemaradtam róla)

meg klontaré micsoda?


Klontar az akkcsim.
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Feb 22 2010 01:56pm
Quote (Klontar @ 22 Feb 2010 21:53)
Klontar az akkcsim.


addollak, enyém: Chargerpala, a reg pillanatában jó ötletnek tűnt, mára kicsit szégyellem. :lol:

meg valaki addolt még de nem jelent meg a friendlistemen, jsp-s volt

This post was edited by Imdeth on Feb 22 2010 01:57pm
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Feb 22 2010 01:57pm
Quote (Imdeth @ 22 Feb 2010 21:56)
addollak, enyém: Chargerpala, a reg pillanatában jó ötletnek tűnt, mára kicsit szégyellem. :lol:


:lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Feb 22 2010 01:58pm
Quote (Imdeth @ 22 Feb 2010 20:56)
addollak, enyém: Chargerpala, a reg pillanatában jó ötletnek tűnt, mára kicsit szégyellem. :lol:


Juj, akkor nem véletlenül néztelek Ricinek :d
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Feb 22 2010 01:59pm
Valaki game? egy-kettőt lejátszhatnánk
Go Back To Magyar Topic List
Prev18910111255Next
Add Reply New Topic New Poll