Quote (Klontar @ 22 Feb 2010 21:53)
Klontar az akkcsim.
addollak, enyém: Chargerpala, a reg pillanatában jó ötletnek tűnt, mára kicsit szégyellem.

meg valaki addolt még de nem jelent meg a friendlistemen, jsp-s volt
This post was edited by Imdeth on Feb 22 2010 01:57pm