d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Joey > Redbold Lol Rofl
Prev18910111216Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Sep 1 2009 03:59pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Tue, Sep 1 2009, 10:56pm)
mert gyakran csinalok olyat amit masok nem szeretnek ha csinalom veluk ! : ))))))))


így aztán okos dolog barátokat szerezni :)))
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Sep 1 2009 04:02pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Tue, 1 Sep 2009, 23:56)
mert gyakran csinalok olyat amit masok nem szeretnek ha csinalom veluk ! : ))))))))


szerintem azért mert egy nyomorék vagy
kisnyomorék :))))))))))))))))))
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Sep 1 2009 04:02pm
Quote (Vharimatras @ Tue, Sep 1 2009, 11:59pm)
így aztán okos dolog barátokat szerezni :)))


neki olyanok nemkellenek
majd a karija lesz a barátja ^^
Member
Posts: 2,713
Joined: Aug 12 2005
Gold: 1,217.90
Sep 1 2009 04:02pm
Quote (kopek66 @ Wed, Sep 2 2009, 12:02am)
neki olyanok nemkellenek
majd a karija lesz a barátja ^^


meg a barátnője
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Sep 1 2009 04:03pm
Quote (SlipKnoT(hun) @ Wed, Sep 2 2009, 12:02am)
meg a barátnője


ezt a magaslabdát nem lehetett kihagyni :D
tudtam hogy valaki elsüti
Member
Posts: 13,658
Joined: Sep 17 2005
Gold: 892.67
Sep 1 2009 04:15pm
Quote (kopek66 @ Wed, 2 Sep 2009, 00:03)
ezt a magaslabdát nem lehetett kihagyni :D
tudtam hogy valaki elsüti


És miért ne pont olyan, aki veled egy légtérben van? :rolleyes: :D

/e: Edittel egyetértek. Mindkét kommentjével, viszont a másodikhoz hozzáfűzném, hogy joey alaphangja mellett lehetséges, hogy a szituáció adta többletérzelem hatására született kommentet olvashattunk...

This post was edited by Calypsol on Sep 1 2009 04:16pm
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Sep 1 2009 04:17pm
Quote (Calypsol @ Tue, Sep 1 2009, 11:15pm)
És miért ne pont olyan, aki veled egy légtérben van? :rolleyes: :D

/e: Edittel egyetértek. Mindkét kommentjével, viszont a másodikhoz hozzáfűzném, hogy joey alaphangja mellett lehetséges, hogy a szituáció adta többletérzelem hatására született kommentet olvashattunk...


meg mindig joey vergodik es nem en
Member
Posts: 13,658
Joined: Sep 17 2005
Gold: 892.67
Sep 1 2009 04:20pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Wed, 2 Sep 2009, 00:17)
meg mindig joey vergodik es nem en


Ja aham. Tudod, ez úgy működik, hogy ha vádolunk valakit valamivel, akkor nem alaptalanul tesszük, sőt, ha biztosak vagyunk benne, hogy az x és nem pedig y, akkor adunk rá bizonyítékot, így működik (na jó, nem így, csak eléggé hasonlóan) az aktuális jogrendszer is. Amíg nem bizonyítod, hogy márpedig az x, addig max csak te recskázhatsz rá, a többiek max a vállukat rántják.
Member
Posts: 11,077
Joined: Aug 4 2009
Gold: 1,018.50
Sep 1 2009 04:21pm
Quote (-joey- @ Tue, Sep 1 2009, 11:41pm)
Te növesszél agyat baszd meg, és fejezd be az óvodás játékaidat, mert nem vagyok vevő rá. Senki nem kíváncsi a meglátásaidra, pláne úgy, hogy még csak el sem magyarázod. Nem érdekel, hogy te megütöttél valakit egy 100 ow-s flaillel, és levett x hp-t. Engem az érdekel, hogy ha beírom a keresőbe, hogy "open wounds" akkor ugyanazokat a képleteket adja ki minden egyes D2-vel foglalkozó oldal. Gondolod rajtad kívül még senki nem jött volna rá, ha igazad lenne?

De nem is erről szól, hanem a gyerekes vergődésedről, mint amikor képrejtvény játékot indítottam, te meg azonnal bepostoltál egy random képet, ami kb. 3-ból egyszer jelenik meg azon a mapen, és verted a melledet, mint egy félhülye, hogy ezzel most hogy beownoltál minket. Ennyire zavar téged az a kurva oldal?

Senki nem fizet nekem azért a kurva oldalért, és nem kevés munkám van benne, ha már mindenáron baszogatni akarsz, akkor engem baszogassál, és hagyd békén a munkámat. Majd ha jobbat csinálsz, akkor jöhetsz ezzel a fellengzős kritizálós hangnemmel. Majd ha annyit letettél akár a valós, akár a "virtuális" asztalra. De ha ennyiből sem bírod felfogni, hogy szálljál le az oldalamról, akkor megbeszélhetjük személyesen is; egy algos vigyort csinálhatok az arcodra. Jó lenne ezt elkerülni, mert nem kenyerem az erőszak, de baszd meg ne hidd, hogy büntetlenül szórakozhatsz velem, és nem kapsz egy pofont, ha betelt a pohár. Megmondtam már, felnőtt ember vagy, magad felelsz a tetteidért, amit mondasz annak súlya van. Már nem bújunk apuci mögé.

Szimplán hagyjál engem békén. Nem érdekel, hogy mit tudsz vagy mit nem tudsz jobban. Tartsd meg magadnak a tudásodat, egy ilyen embertől nekem nem kell se info, se kritika, se segítség. Elgondolkozhatnál azon, hogy miért van az, hogy akivel csak megismerkedtél, amióta d2-zöl és forumozol, az mind csalódott benned, és a 2 évvel ezelőtti "legjobb pvp-s" cím helyett ma már csak a "hunsub idiótája" címet birtoklod.



Nem az számít, hogy papíron az vagy-e. Mindenki tudja, miféle vagy.


ja ellopta a dudum is :(
joey igazad van btw


Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Tue, Sep 1 2009, 11:43pm)
hat valamivel muszaly, ha mar a d2hoz nem ert


MUSZAJ NOOOB

This post was edited by kemiii1338 on Sep 1 2009 04:21pm
Member
Posts: 13,658
Joined: Sep 17 2005
Gold: 892.67
Sep 1 2009 04:23pm
Quote (kemiii1338 @ Wed, 2 Sep 2009, 00:21)

MUSZAJ NOOOB


http://muszaj.hu/

vouch
Go Back To Magyar Topic List
Prev18910111216Next
Add Reply New Topic New Poll