d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ma Megyunk Ultrahangra
Prev18910111258Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,000
Joined: Jun 16 2006
Gold: 1.00
May 24 2009 02:15pm
Amibol kiindult a vita, abba nem kivanok beleszolni, de ez az ekezetes dolog ez faj...
Es, ha nem ir ekezetet? En se irok, mert igy szoktam meg es igy tudok gyorsan irni. Senki nem szokott ugyet csinalni ebbol.
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
May 24 2009 02:15pm
Quote (Moonflow @ Sun, 24 May 2009, 21:13)
Hogy te mennyire sotet vagy baszdmeg. Ekezet nincs, mivel igen, azota is Angliaban elek, azota is Angol billentyuzetet hasznalok, UK British Regional Settings-zel.
Okos vagy baszdmeg, tenyleg az.


hiányzott már flameparty mi? ^-^
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 24 2009 02:16pm
Quote (szabika @ Sun, 24 May 2009, 21:15)
hiányzott már flameparty mi? ^-^


El se tudod képzelni mennyire! :D
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 24 2009 02:16pm
Quote (ang3l @ Sun, 24 May 2009, 22:15)
Amibol kiindult a vita, abba nem kivanok beleszolni, de ez az ekezetes dolog ez faj...
Es, ha nem ir ekezetet? En se irok, mert igy szoktam meg es igy tudok gyorsan irni. Senki nem szokott ugyet csinalni ebbol.


TE EGY NYUL VAGY BAZDMEG !!!!!!
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 24 2009 02:16pm
Quote (Moonflow @ Sun, May 24 2009, 08:13pm)
Hogy te mennyire sotet vagy baszdmeg. Ekezet nincs, mivel igen, azota is Angliaban elek, azota is Angol billentyuzetet hasznalok, UK British Regional Settings-zel.
Okos vagy baszdmeg, tenyleg az.


Úgy bírom, h ezen h el tudsz kezdeni hisztizni xD
Member
Posts: 12,000
Joined: Jun 16 2006
Gold: 1.00
May 24 2009 02:17pm
Quote (josheide @ Sun, 24 May 2009, 22:16)
TE EGY NYUL VAGY BAZDMEG !!!!!!


Es a nyulak nem szeretnek ekezetesen gepelni.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 24 2009 02:17pm
Quote (ang3l @ Sun, May 24 2009, 08:15pm)
Amibol kiindult a vita, abba nem kivanok beleszolni, de ez az ekezetes dolog ez faj...
Es, ha nem ir ekezetet? En se irok, mert igy szoktam meg es igy tudok gyorsan irni. Senki nem szokott ugyet csinalni ebbol.


igazából nocare, mert pl észre se vettem, h te se azzal írsz ^^
de vhogy el kell kezdeni a flamefestet ^^ és ezen oli szeret hisztizni
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 24 2009 02:17pm
Quote (xGurke @ Sun, 24 May 2009, 21:16)
Úgy bírom, h ezen h el tudsz kezdeni hisztizni xD


Hisztizik a jo kurva anyad, az, te nyomorek emo faszkocsog.
Jo sok idodbe tellett osszekaparni ezt a par szot. IQ azota is 50> ?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 24 2009 02:18pm
Quote (ang3l @ Sun, May 24 2009, 08:17pm)
Es a nyulak nem szeretnek ekezetesen gepelni.


a nyul elött, vagy a nyulon tul?
neeem, a nyul az!
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 24 2009 02:18pm
Quote (ang3l @ Sun, 24 May 2009, 22:17)
Es a nyulak nem szeretnek ekezetesen gepelni.


Hogyan fogja fel egy szerencsétlen kis álat hogy mi a különbség az ékezetes illetve az ékezet nélküli betük között.
Go Back To Magyar Topic List
Prev18910111258Next
Add Reply New Topic New Poll