Quote (ang3l @ Sun, May 24 2009, 08:15pm)
Amibol kiindult a vita, abba nem kivanok beleszolni, de ez az ekezetes dolog ez faj...
Es, ha nem ir ekezetet? En se irok, mert igy szoktam meg es igy tudok gyorsan irni. Senki nem szokott ugyet csinalni ebbol.
igazából nocare, mert pl észre se vettem, h te se azzal írsz ^^
de vhogy el kell kezdeni a flamefestet ^^ és ezen oli szeret hisztizni