Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Thu, Mar 5 2009, 08:10pm)
nem is errol volt szo eredetileg
csak azt nem ertem mer vagy te is ekkora fasz? :~)
hogy egy kicsit ontopik legyek
Persze mindig más a fasz : )
Amikor nem hívtunk sörözni akkor is mi voltunk a faszok. Egy percig nem gondolkozol el azon, hogy vannak a társaságban esetleg olyan emberek akiket kiakasztasz a folyamatos vergődéseddel amit levágsz a subon. Mindig a másik hibája.
Csak hogy visszakanyarodjak egy régebbi témához: vered a nyálad, hogy letiltottál msn-en, azon a napon minden alkalmat megragadva, hogy az orrom alá dörgöld (s/s postolása, stb). Ha utána ignorállak akkor én vagyok a fasz és én bántalak

Keress valami elfoglaltságot ami leköti a figyelmedet, mert nagyon nyomorék vagy néha.
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Thu, Mar 5 2009, 08:12pm)
haggyal engem holyval
a sajat fgmbol a sajat akaratombol fizettem vissza.... arrol nem tehetek hogy akkor vrt hatasara kutba is ugrottam volna, semmi nem kenyszeritett azon kivul h tiszta maradjon a nevem

es megis visszaatam, arrol nem is beszelve hogy az fgt is tomira koltottem
viszont en meg mindig nem kaptam toled semmit
Aha. Mindig a másik a hibás

Nem te vagy egy szar amiért lescammelted hanem vrt mert azt mondta.
This post was edited by beni on Mar 5 2009 01:15pm