d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Beni
Prev18910111220Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Mar 5 2009 01:10pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Thu, Mar 5 2009, 08:05pm)
jobb mint te smile.gif
legalabb nem scammelek sad.gif


oh rly?
és holy?
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Mar 5 2009 01:11pm
Quote (Saenchai @ Thu, Mar 5 2009, 08:10pm)
oh rly?
és holy?


neki visszaadta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!44444444444444444444444444444444444nméghnyégyngéymne34!4444444444
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Mar 5 2009 01:12pm
Quote (Saenchai @ Thu, Mar 5 2009, 08:10pm)
oh rly?
és holy?


haggyal engem holyval
a sajat fgmbol a sajat akaratombol fizettem vissza.... arrol nem tehetek hogy akkor vrt hatasara kutba is ugrottam volna, semmi nem kenyszeritett azon kivul h tiszta maradjon a nevem smile.gif es megis visszaatam, arrol nem is beszelve hogy az fgt is tomira koltottem
viszont en meg mindig nem kaptam toled semmit
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Mar 5 2009 01:14pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Thu, Mar 5 2009, 08:12pm)
haggyal engem holyval
a sajat fgmbol a sajat akaratombol fizettem vissza.... arrol nem tehetek hogy akkor vrt hatasara kutba is ugrottam volna, semmi nem kenyszeritett azon kivul h tiszta maradjon a nevem smile.gif es megis visszaatam, arrol nem is beszelve hogy az fgt is tomira koltottem
viszont en meg mindig nem kaptam toled semmit


én is visszaadtam maradéktalanul a cuccokat
szóval ha én scammer vagyok,te is
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Mar 5 2009 01:15pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Thu, Mar 5 2009, 08:12pm)
haggyal engem holyval
a sajat fgmbol a sajat akaratombol fizettem vissza.... arrol nem tehetek hogy akkor vrt hatasara kutba is ugrottam volna, semmi nem kenyszeritett azon kivul h tiszta maradjon a nevem smile.gif es megis visszaatam, arrol nem is beszelve hogy az fgt is tomira koltottem
viszont en meg mindig nem kaptam toled semmit


áldozat vagy
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 5 2009 01:15pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Thu, Mar 5 2009, 08:10pm)
nem is errol volt szo eredetileg
csak azt nem ertem mer vagy te is ekkora fasz? :~)
hogy egy kicsit ontopik legyek


Persze mindig más a fasz : )

Amikor nem hívtunk sörözni akkor is mi voltunk a faszok. Egy percig nem gondolkozol el azon, hogy vannak a társaságban esetleg olyan emberek akiket kiakasztasz a folyamatos vergődéseddel amit levágsz a subon. Mindig a másik hibája.

Csak hogy visszakanyarodjak egy régebbi témához: vered a nyálad, hogy letiltottál msn-en, azon a napon minden alkalmat megragadva, hogy az orrom alá dörgöld (s/s postolása, stb). Ha utána ignorállak akkor én vagyok a fasz és én bántalak smile.gif

Keress valami elfoglaltságot ami leköti a figyelmedet, mert nagyon nyomorék vagy néha.

Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Thu, Mar 5 2009, 08:12pm)
haggyal engem holyval
a sajat fgmbol a sajat akaratombol fizettem vissza.... arrol nem tehetek hogy akkor vrt hatasara kutba is ugrottam volna, semmi nem kenyszeritett azon kivul h tiszta maradjon a nevem smile.gif es megis visszaatam, arrol nem is beszelve hogy az fgt is tomira koltottem
viszont en meg mindig nem kaptam toled semmit


Aha. Mindig a másik a hibás smile.gif Nem te vagy egy szar amiért lescammelted hanem vrt mert azt mondta.

This post was edited by beni on Mar 5 2009 01:15pm
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Mar 5 2009 01:15pm
Quote (Saenchai @ Thu, Mar 5 2009, 08:14pm)
én is visszaadtam maradéktalanul  a cuccokat
szóval ha én scammer vagyok,te is


aha smile.gif
de en azert csinalni fogok meg rola par topikot hogy megis szkemmer vagy tongue.gif
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Mar 5 2009 01:16pm
Quote (beni @ Thu, Mar 5 2009, 08:15pm)
Persze mindig más a fasz : )

Amikor nem hívtunk sörözni akkor is mi voltunk a faszok. Egy percig nem gondolkozol el azon, hogy vannak a társaságban esetleg olyan emberek akiket kiakasztasz a folyamatos vergődéseddel amit levágsz a subon. Mindig a másik hibája.

Csak hogy visszakanyarodjak egy régebbi témához: vered a nyálad, hogy letiltottál msn-en, azon a napon minden alkalmat megragadva, hogy az orrom alá dörgöld (s/s postolása, stb). Ha utána ignorállak akkor én vagyok a fasz és én bántalak smile.gif

Keress valami elfoglaltságot ami leköti a figyelmedet, mert nagyon nyomorék vagy néha.


most eppen csak a matekpeldara gondolok ohmy.gif
nn offtopic sad.gif
beszelgessunk arrol
Member
Posts: 27,047
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
Mar 5 2009 01:16pm
fááááááááááááááááááj......aaaa....buksim sad.gif cry3.gif
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Mar 5 2009 01:16pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Thu, Mar 5 2009, 08:15pm)
aha smile.gif
de en azert csinalni fogok meg rola par topikot hogy megis szkemmer vagy tongue.gif


égesd csak magad jobban tongue.gif
Go Back To Magyar Topic List
Prev18910111220Next
Closed New Topic New Poll