Quote (xGurke @ Wed, 4 Feb 2009, 16:11)
ty!
Béznél? Nyomd a dúrokat-mólokat! Később, ha kísérni kell, ránézel a nyakra és látod adott hanghoz "mik tartoznak", könnyebb lesz bontanod. Eleinte ha együttesben játszol elég az alap hangokat hoznod biztosan, később viszont valszeg igényed lesz hogy ne csak 4 hangot pengess. Nah akkor jól fog ez jönni!