Quote (cor-angar @ Mon, 19 Jan 2009, 01:30)
na hát a mai nap rendesen kikaptam mindenkitől.
valaki elmagyarázná hogy milyen röviditések vannak?
pl f1 f2 f0 vagy 13 vagy pl mikor indu la game mért irják hogy -di meg ilyenek
-di ->denyinfo, mar dave is irta, szamolja mennyi creepet tudtal megolni.
f1 -> fent 1 ellensges hos van.
f0 -> fent nincs senki, vigyazz kozepen es lent mert valoszinu odamegy megolni teged.
m0 -> middle-n nincs senki valoszinu fel vagy lemegy megolni az ottlevoket.
m5,4,3 -> jonnnek beverni a towereket, barakkot
l0 -> lenti vonalon nincs ellenseges hos.
Ezeket illik beirkalni neked is, mert sokan harapnak ha ganket kapnak varatlanul.
Gank -> 2 vagy 3 hosotok elmegy az ellenfel erdejebe es ott keresi a neutralozokat, vagy elmentek megolni az egyedul koborlo ellenseges host.
Push -> 5-en nekialltok bemeni az ellenseges bazisa.
Mid solo -> kozepen lesz 1v1, ezt rendes gamekbe nemkell beirni de noob/kokk apembe az emberek nemtudjak hol a helyuk
Roshan -> also runanal van egy roshan nevu creep, odamentek 5-en es megolitek.
Kanin esetleg meg lehet: go be, osszegyultok vhol 5en es bementek az elllenfel bazisara
Ha vmiben segitseg kell akkor ird le, nemigen tudsz olyat kerdezni amire netudnek valaszolni.