d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota Topic
Prev1891011121046Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jan 21 2009 07:28am
Quote (Saenchai @ Wed, 21 Jan 2009, 13:56)
ygere fel kani ra szályba szakitalag

pecse lem utánna eggy pofon lessz el
Member
Posts: 1,079
Joined: May 8 2006
Gold: 228.67
Jan 21 2009 07:48am
Quote (cor-angar @ Mon, 19 Jan 2009, 01:30)
na hát a mai nap rendesen kikaptam mindenkitől.

valaki elmagyarázná hogy milyen röviditések vannak?

pl f1 f2 f0 vagy 13 vagy pl mikor indu la game mért irják hogy -di meg ilyenek


-di ->denyinfo, mar dave is irta, szamolja mennyi creepet tudtal megolni.
f1 -> fent 1 ellensges hos van.
f0 -> fent nincs senki, vigyazz kozepen es lent mert valoszinu odamegy megolni teged.
m0 -> middle-n nincs senki valoszinu fel vagy lemegy megolni az ottlevoket.
m5,4,3 -> jonnnek beverni a towereket, barakkot
l0 -> lenti vonalon nincs ellenseges hos.
Ezeket illik beirkalni neked is, mert sokan harapnak ha ganket kapnak varatlanul.

Gank -> 2 vagy 3 hosotok elmegy az ellenfel erdejebe es ott keresi a neutralozokat, vagy elmentek megolni az egyedul koborlo ellenseges host.
Push -> 5-en nekialltok bemeni az ellenseges bazisa.
Mid solo -> kozepen lesz 1v1, ezt rendes gamekbe nemkell beirni de noob/kokk apembe az emberek nemtudjak hol a helyuk
Roshan -> also runanal van egy roshan nevu creep, odamentek 5-en es megolitek.

Kanin esetleg meg lehet: go be, osszegyultok vhol 5en es bementek az elllenfel bazisara
Ha vmiben segitseg kell akkor ird le, nemigen tudsz olyat kerdezni amire netudnek valaszolni.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 21 2009 07:50am
Quote (32rferkipper @ Wed, Jan 21 2009, 02:48pm)
-di ->denyinfo, mar dave is irta, szamolja mennyi creepet tudtal megolni.
f1 -> fent 1 ellensges hos van.
f0 -> fent nincs senki, vigyazz kozepen es lent mert valoszinu odamegy megolni teged.
m0 -> middle-n nincs senki valoszinu fel vagy lemegy megolni az ottlevoket.
m5,4,3 -> jonnnek beverni a towereket, barakkot
l0 -> lenti vonalon nincs ellenseges hos.
Ezeket illik beirkalni neked is, mert sokan harapnak ha ganket kapnak varatlanul.

Gank -> 2 vagy 3 hosotok elmegy az ellenfel erdejebe es ott keresi a neutralozokat, vagy elmentek megolni az egyedul koborlo ellenseges host.
Push -> 5-en nekialltok bemeni az ellenseges bazisa.
Mid solo -> kozepen lesz 1v1, ezt rendes gamekbe nemkell beirni de noob/kokk apembe az emberek nemtudjak hol a helyuk
Roshan -> also runanal van egy roshan nevu creep, odamentek 5-en es megolitek.

Kanin esetleg meg lehet: go be, osszegyultok vhol 5en es bementek az elllenfel bazisara
Ha vmiben segitseg kell akkor ird le, nemigen tudsz olyat kerdezni amire netudnek valaszolni.





kivéve ha nőkről van szó laugh.gif
Member
Posts: 1,079
Joined: May 8 2006
Gold: 228.67
Jan 21 2009 07:51am
Quote (Saenchai @ Wed, 21 Jan 2009, 15:50)
kivéve ha nőkről van szó laugh.gif


sav biggrin.gif dota topikra ertettem smile.gif
Member
Posts: 4,943
Joined: Nov 24 2008
Gold: 14.37
Warn: 100%
Jan 21 2009 08:38am
Quote (32rferkipper @ Wed, Jan 21 2009, 01:48pm)
-di ->denyinfo, mar dave is irta, szamolja mennyi creepet tudtal megolni.
f1 -> fent 1 ellensges hos van.
f0 -> fent nincs senki, vigyazz kozepen es lent mert valoszinu odamegy megolni teged.
m0 -> middle-n nincs senki valoszinu fel vagy lemegy megolni az ottlevoket.
m5,4,3 -> jonnnek beverni a towereket, barakkot
l0 -> lenti vonalon nincs ellenseges hos.
Ezeket illik beirkalni neked is, mert sokan harapnak ha ganket kapnak varatlanul.

Gank -> 2 vagy 3 hosotok elmegy az ellenfel erdejebe es ott keresi a neutralozokat, vagy elmentek megolni az egyedul koborlo ellenseges host.
Push -> 5-en nekialltok bemeni az ellenseges bazisa.
Mid solo -> kozepen lesz 1v1, ezt rendes gamekbe nemkell beirni de noob/kokk apembe az emberek nemtudjak hol a helyuk
Roshan -> also runanal van egy roshan nevu creep, odamentek 5-en es megolitek.

Kanin esetleg meg lehet: go be, osszegyultok vhol 5en es bementek az elllenfel bazisara
Ha vmiben segitseg kell akkor ird le, nemigen tudsz olyat kerdezni amire netudnek valaszolni.


HÚDEJÓVAGY
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Jan 21 2009 08:46am
vki eurobattle.net ?
Member
Posts: 5,981
Joined: Oct 15 2005
Gold: 3,038.43
Jan 21 2009 08:57am
na 5v5 sikerült normal ai-k ellen

meglepően okos az ai, jönnek gankelni az elején meg rengeteget denyolnak
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jan 21 2009 09:05am
rockerdave ez-d
moccanni nem bírt



najó néha picit én is kikaptam unsure.gif
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 21 2009 09:07am
Quote (David_ibolykane @ Wed, Jan 21 2009, 04:05pm)
rockerdave ez-d
moccanni nem bírt



najó néha picit én is kikaptam unsure.gif


biggrin.gif
majd belejössz
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jan 21 2009 09:07am
Quote (Saenchai @ Wed, 21 Jan 2009, 16:07)
biggrin.gif
majd belejössz


addig nem nyugszom mad.gif

mentem cod4, ott megy az ónage rendesen!

This post was edited by David_ibolykane on Jan 21 2009 09:08am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1891011121046Next
Add Reply New Topic New Poll