Quote (beni @ Fri, May 30 2008, 03:05pm)
szerintem meg igénytelen, hogy látszik hogy van alatta egy béna atléta
sztem nagyon tevedsz , mert gondolj bele felveszed az inget, alatta ott a melled , szörös melkasod , a böröd szine atlatszik , nem vmi jo latvany ..
de kerdezd meg szuleid hogy szokas ^^
This post was edited by Army_HuN on May 30 2008 09:07am