d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Postoljam V Ne ? Repost #2 > Mivel 1 Hanguan Igenel Szavaztattok ,
Prev18910111213Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,142
Joined: Jul 8 2005
Gold: 0.00
May 30 2008 08:26am
lol
n1 haj
n1 style hofeher ing ala atletat venni thumbsup.gif
n1 nyakkendo minta es kotes

10/10 laugh.gif
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
May 30 2008 08:42am
zsakkendö xDDDDDDD
a haj mint egy csöfejü niggernek, durva :DDDDDDDDDDD
Member
Posts: 13,658
Joined: Sep 17 2005
Gold: 892.67
May 30 2008 08:48am
Quote (beni @ Fri, 30 May 2008, 12:52)
Én a helyedben nem vennék atlétát ing alá


pedig úgy illik...

Member
Posts: 3,934
Joined: Feb 18 2008
Gold: 0.00
May 30 2008 08:58am
Quote (Calypsol @ Fri, May 30 2008, 02:48pm)
pedig úgy illik...



egyet ertek
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 30 2008 09:03am
Quote (Calypsol @ Fri, May 30 2008, 02:48pm)
pedig úgy illik...


bezony bár én inkabb fölveszem az öltönyömet meg a garbómat(? jól írtam ?)és ugy naon sexy vagyok xD
elég randa ugy h a fél emlőd kintvan és mindenki azt nézi a fényképész meg rázoomol és csinal mar ilyen fotot...
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
May 30 2008 09:04am
uristen mit fog dejv művelni ezzel a képpel...........
Member
Posts: 3,934
Joined: Feb 18 2008
Gold: 0.00
May 30 2008 09:04am
Quote (uberpro123 @ Fri, May 30 2008, 03:03pm)
bezony bár én inkabb fölveszem az öltönyömet meg a garbómat(? jól írtam ?)és ugy naon sexy vagyok xD
elég randa ugy h a fél emlőd kintvan és mindenki azt nézi a fényképész meg rázoomol és csinal mar ilyen fotot...


öltöny ez alap lenne , de bla bla bla mindenki fehering nyakkendö mad.gif en is felvettem volna a öltönyt sima fekete nyakkentöt es gg
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 30 2008 09:05am
Quote (Calypsol @ Fri, May 30 2008, 03:48pm)
pedig úgy illik...


szerintem meg igénytelen, hogy látszik hogy van alatta egy béna atléta
Member
Posts: 3,934
Joined: Feb 18 2008
Gold: 0.00
May 30 2008 09:05am
Quote (LaC2A @ Fri, May 30 2008, 02:42pm)
zsakkendö xDDDDDDD
a haj mint egy csöfejü niggernek, durva :DDDDDDDDDDD



my hair.. its my style xd
Member
Posts: 3,934
Joined: Feb 18 2008
Gold: 0.00
May 30 2008 09:06am
Quote (beni @ Fri, May 30 2008, 03:05pm)
szerintem meg igénytelen, hogy látszik hogy van alatta egy béna atléta


sztem nagyon tevedsz , mert gondolj bele felveszed az inget, alatta ott a melled , szörös melkasod , a böröd szine atlatszik , nem vmi jo latvany ..

de kerdezd meg szuleid hogy szokas ^^

This post was edited by Army_HuN on May 30 2008 09:07am
Go Back To Magyar Topic List
Prev18910111213Next
Add Reply New Topic New Poll