Quote (Gyuladze @ Mon, 11 Feb 2008, 20:52)
Ati siess már azzal az MQ-val, gyere HCzzál, végre esett tier VI fegyó. ^^
Ati sokat melozik és napi 3 órát tud jáccni max.Quote (Gyuladze @ Mon, 11 Feb 2008, 21:10)
És Ati még mindig ezzel a szarfos színnel ír, amitől Gyulának feláll a hátán a szőr ?
Care? This post was edited by ateec on Feb 11 2008 02:12pm