Quote (Vismajor @ Feb 9 2011 02:30pm)
kb ja, drámasuli...

Ez a két csaj pl állandóan olyan nadrágban feszít.
Lol, ez a csaj 9.-es nálunk :
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/38463_1400524581302_1477947318_31077151_6460005_n.jpg
Ez meg az osztálytársa:
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/29471_122799964421078_100000732258934_160319_2469724_n.jpg
a jobb oldalihoz kéne elérhetőség

de amúgy tényleg postolj már szembeképet is a jobb szőkéről! nagyon szép arca van