d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Képek Szép Nőkről > Szabályok Az Első Hozzászólásban
Prev18988999009019021856Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 9 2011 06:30am
Quote (ReDEyeS @ Feb 9 2011 02:39am)
miért kurva képzőbe jársz v mi? :D



talán értelmezd a topicot mielőtt postolsz... ez a "vicces képek" topicba mehetne... taláán


kb ja, drámasuli...

Ez a két csaj pl állandóan olyan nadrágban feszít.
Lol, ez a csaj 9.-es nálunk :

Ez meg az osztálytársa:
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Feb 9 2011 06:35am
Quote (Vismajor @ 9 Feb 2011 13:30)
kb ja, drámasuli...
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/167526_192165430800826_100000221106388_798247_6761953_n.jpg
Ez a két csaj pl állandóan olyan nadrágban feszít.
Lol, ez a csaj 9.-es nálunk :
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/38463_1400524581302_1477947318_31077151_6460005_n.jpg
Ez meg az osztálytársa:
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/29471_122799964421078_100000732258934_160319_2469724_n.jpg


adja
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 9 2011 06:39am
Quote (Inakwo @ Feb 9 2011 01:35pm)
adja


Csak beszélgetni nemigen lehet velük :( De annyi ilyen van még bazeg, dunát lehet velük rekeszteni
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Feb 9 2011 06:40am
Quote (Vismajor @ Feb 9 2011 12:39pm)
Csak beszélgetni nemigen lehet velük :( De annyi ilyen van még bazeg, dunát lehet velük rekeszteni


buták/flegmák vagy mind2?

Quote (CyberPunk666 @ Feb 9 2011 12:41pm)
mert folyton tömködik a szájukba a faszt. fasszal a szádban te is nehezen beszélgetnél szerintem



:D

This post was edited by harcikacsa17 on Feb 9 2011 06:41am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 9 2011 06:41am
Quote (Vismajor @ 9 Feb 2011 13:39)
Csak beszélgetni nemigen lehet velük :( De annyi ilyen van még bazeg, dunát lehet velük rekeszteni


mert folyton tömködik a szájukba a faszt. fasszal a szádban te is nehezen beszélgetnél szerintem



Quote (harcikacsa17 @ 9 Feb 2011 13:40)
buták/flegmák vagy  mind2?


nők.

This post was edited by CyberPunk666 on Feb 9 2011 06:41am
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Feb 9 2011 06:42am
Quote (Vismajor @ Feb 9 2011 02:30pm)
kb ja, drámasuli...

Ez a két csaj pl állandóan olyan nadrágban feszít.
Lol, ez a csaj 9.-es nálunk :
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/38463_1400524581302_1477947318_31077151_6460005_n.jpg
Ez meg az osztálytársa:
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/29471_122799964421078_100000732258934_160319_2469724_n.jpg


a jobb oldalihoz kéne elérhetőség :D
de amúgy tényleg postolj már szembeképet is a jobb szőkéről! nagyon szép arca van
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 9 2011 06:44am
Quote (Epiphone @ 9 Feb 2011 13:42)
a jobb oldalihoz kéne elérhetőség :D


minek? te még csak pisilsz vele...
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Feb 9 2011 06:45am
Quote (CyberPunk666 @ 9 Feb 2011 14:44)
minek? te még csak pisilsz vele...


azt is ülve
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Feb 9 2011 06:45am
Quote (CyberPunk666 @ Feb 9 2011 02:44pm)
minek? te még csak pisilsz vele...


miért is érzed te magad magasabbrendűnek nálam?
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Feb 9 2011 06:46am
Quote (bbaallaaggee @ Feb 9 2011 12:45pm)
azt is ülve


az orrával még beleturhat.
Go Back To Magyar Topic List
Prev18988999009019021856Next
Add Reply New Topic New Poll