Quote (Vismajor @ 7 Feb 2011 19:27)
fél iskola ilyenben jár
tényleg elég win
miért kurva képzőbe jársz v mi?

Quote (Thomas Cross @ 9 Feb 2011 02:19)
http://www.demotivalo.com/wp-content/uploads/2011/01/demot_nincsronda.jpg
talán értelmezd a topicot mielőtt postolsz... ez a "vicces képek" topicba mehetne... taláán
This post was edited by ReDEyeS on Feb 8 2011 07:40pm