Quote (Vismajor @ 8 Feb 2011 14:11)
utolsót nagyon nagyon
Fotós forum böngészgetése közben lelek rá ezekre, azt akkor már berakom ide.

(forum cím miatt meg thx4Ace07

Quote (ace07 @ 8 Feb 2011 14:15)
a törpeniggert ajándékba kapod a másodikhoz?
Hahaha!

Egyébként meg, Strobist: Post Your photos and setups témában 1-2 ember tök jól leírja, hogy hogy készítette a képet.
This post was edited by Baleee on Feb 8 2011 06:16am