d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Hölgyeim és Uraim > Politika
Prev18889909192129Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 25 2017 02:20pm
Quote (anyd @ 25 Feb 2017 22:16)


Én arra leszek hogy a kormánypárti média mit fog összevágni az interjúimból
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Feb 25 2017 02:25pm
Quote (Cpt_Ghost @ 25 Feb 2017 22:20)
Én arra leszek hogy a kormánypárti média mit fog összevágni az interjúimból


semmit
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 25 2017 02:27pm
Quote (sylke @ 25 Feb 2017 22:25)
semmit


az lenne a legjobb tbh :D
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Feb 25 2017 02:30pm
Quote (Cpt_Ghost @ Feb 25 2017 09:27pm)
az lenne a legjobb tbh :D


tetszik ahogy a semmibe bámulsz mint egy párosodni vágyó bölény egy indián rezervátumban
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Feb 25 2017 02:38pm
Quote (TrollBoss @ Feb 25 2017 10:30pm)
tetszik ahogy a semmibe bámulsz mint egy párosodni vágyó bölény egy indián rezervátumban


ASDF
Quote (Cpt_Ghost @ Feb 25 2017 10:20pm)
Én arra leszek hogy a kormánypárti média mit fog összevágni az interjúimból


teljes interjúhoz kérnék linket, ha van ilyesmid :D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 25 2017 02:40pm
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 25 Feb 2017 22:38)
ASDF


teljes interjúhoz kérnék linket, ha van ilyesmid :D


ha valami felmegy akkor örülnék ha a teljes menne fel tbh
de nincs semmi infóm h mikor adják le a tv-ben vagy ilyesmi
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
Feb 25 2017 02:55pm
Ugye már fogalmazzátok a szerdai döntés (visszavonjuk a 24-es pályázatot) után tartandó sajtótájékoztatótok szövegét?!

Minden mondat fontos lesz, nagyon gondoljátok át, mert szavaitok be fognak vésődni a tévénézők agyába! Úgy fogják ismételgetni majd, mint Orbán Viktor beszédét Nagy Imre újratemetésekor. A politikai jövőtök a tét!

Tanácsaim: Fekete-Győr András álljon középen a mikrofonnál, mellette minél több ember, jó lenne tömeget felmutatni!

Baromira illene bocsánatkéréssel kezdeni!

1. Bocsánatot kérni azoktól az idős magyar testvéreinktől, akik részben a mi akciónk miatt nem fognak már soha magyar olimpiát látni, mert nem fogják megérni.

2. Bocsánatot kérni azoktól a sportolóktól, akiknek nem fog megadatni, hogy itthon nyerjenek olimpiai aranyérmet.

3. Bocsánatot kérni attól a több mint egymilló-egyszáztizennégyezer budapestitől, akik nem írták alá a nolimpiás kezdeményezést és a mostani döntés megfosztja őket, hogy demokratikus jogukkal élve igent mondhassanak a 24-es olimpiára.

4. Bocsánatot kérni minden vidéki sportszeretőtől, olimpiarajongótól.

Ki kell világosan mondani, hogy ti is olimpiát akartok Budapestre, de nem egy ilyen korrupt vezetés ideje alatt. Nem szeretnétek a most 800milliárdos projekt végén 3000milliárdos számlát kapni Magyarország nyakába. Jól felszerelt iskolákat/kórházakat szeretnétek, 2%-os GDP-arányos honvédelmi költségvetést, és egy tiszta transzparens, megvalósítható tervet. Budapesti Olimpiát akár már 2028-ban, ha adottak lesznek rá a feltételek: ha a budapestiek népszavazáson megszavazzák, és ha az ország nem roppan bele!

Szerintem ennyi! Nem kell sokat rizsázni, mert sok beszédnek sok az alja. Jöhetnek az újságírói kérdések stb.

Nyugodtan fogalmazzátok át, az egyes mondatokat javítsátok, stb. Gyakoroljátok el, hogy ne papírról kelljen olvasni.

A jó Isten áldjon meg Benneteket!
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 25 2017 02:59pm
Quote (ToldiSenior @ Feb 25 2017 09:55pm)
Ugye már fogalmazzátok a szerdai döntés (visszavonjuk a 24-es pályázatot) után tartandó sajtótájékoztatótok szövegét?!

Minden mondat fontos lesz, nagyon gondoljátok át, mert szavaitok be fognak vésődni a tévénézők agyába! Úgy fogják ismételgetni majd, mint Orbán Viktor beszédét Nagy Imre újratemetésekor. A politikai jövőtök a tét!

Tanácsaim: Fekete-Győr András álljon középen a mikrofonnál, mellette minél több ember, jó lenne tömeget felmutatni!

Baromira illene bocsánatkéréssel kezdeni!

1. Bocsánatot kérni azoktól az idős magyar testvéreinktől, akik részben a mi akciónk miatt nem fognak már soha magyar olimpiát látni, mert nem fogják megérni.

2. Bocsánatot kérni azoktól a sportolóktól, akiknek nem fog megadatni, hogy itthon nyerjenek olimpiai aranyérmet.

3. Bocsánatot kérni attól a több mint egymilló-egyszáztizennégyezer budapestitől, akik nem írták alá a nolimpiás kezdeményezést és a mostani döntés megfosztja őket, hogy demokratikus jogukkal élve igent mondhassanak a 24-es olimpiára.

4. Bocsánatot kérni minden vidéki sportszeretőtől, olimpiarajongótól.

Ki kell világosan mondani, hogy ti is olimpiát akartok Budapestre, de nem egy ilyen korrupt vezetés ideje alatt. Nem szeretnétek a most 800milliárdos projekt végén 3000milliárdos számlát kapni Magyarország nyakába. Jól felszerelt iskolákat/kórházakat szeretnétek, 2%-os GDP-arányos honvédelmi költségvetést, és egy tiszta transzparens, megvalósítható tervet. Budapesti Olimpiát akár már 2028-ban, ha adottak lesznek rá a feltételek: ha a budapestiek népszavazáson megszavazzák, és ha az ország nem roppan bele!

Szerintem ennyi! Nem kell sokat rizsázni, mert sok beszédnek sok az alja. Jöhetnek az újságírói kérdések stb.

Nyugodtan fogalmazzátok át, az egyes mondatokat javítsátok, stb. Gyakoroljátok el, hogy ne papírról kelljen olvasni.

A jó Isten áldjon meg Benneteket!


Mindjárt kiderül hogy Habonyi Árpád = ToldiSenior
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 25 2017 03:01pm
Quote (anyd @ 25 Feb 2017 22:59)
Mindjárt kiderül hogy Habonyi Árpád = ToldiSenior


már pártolna át a kis kokainbáró
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Go Back To Magyar Topic List
Prev18889909192129Next
Add Reply New Topic New Poll