d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Csajozás Topik
Prev18889909192105Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 29 2014 04:35am
Quote (Senee @ Jul 29 2014 12:34pm)
mondod te akit massive flaming miatt már a multiján is lewarnoltak
nem ettől leszel keménygyerek


de ofc a világ a hibás meg a moderáció


azért warnoltak, mert advertiseoltam a kickstartert tegnap
ezen az accon még nem is flameltem )))
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 29 2014 04:35am
Quote (dotosport @ 29 Jul 2014 12:32)
dunno, sztem nem multi, ezt nem lehet megjátszani, hogy valaki ennyire egyszerű legyen


mindegy, hogy multi vagy nem de pont úgy viselkedik mint egy 25+os ember akinek fogalma sincs az internetről
meg mint már írtam a filmes meg a könyv topicokban is látszott, hogy idősebb

This post was edited by Rawen on Jul 29 2014 04:35am
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 29 2014 04:36am
a bölcs rawen... vajon az anime és a pinceélet teszi ilyen tapasztaltá az embert?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 29 2014 04:36am
Quote (dotosport @ Jul 29 2014 10:35am)
azért warnoltak, mert advertiseoltam a kickstartert tegnap
ezen az accon még nem is flameltem )))


ami késik nem múlik


majd ha hazaértem elkészítem a pm reportokat :XD

This post was edited by Senee on Jul 29 2014 04:38am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 29 2014 04:41am
és akkor ma itt kezdődött ez az egész

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=71085834&f=129&p=478298424


már lassan 100 post erről szól
meg lehet köszönni Fej-nek, hogy locsolt egy kis benzintolajatalkoholtnapalmot a parázsra
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 29 2014 04:48am
Ennek a topicnak a szetbaszasanak hatására most komolyan elgondolkodtam rajta, hogy itthagyom a jspt.

This post was edited by fahrii on Jul 29 2014 04:48am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 29 2014 04:51am
Quote (fahrii @ 29 Jul 2014 12:48)
Ennek a topicnak a szetbaszasanak hatására most komolyan elgondolkodtam rajta, hogy itthagyom a jspt.


ennyi, soha többet nem lehet ebbe a topicba ontopic postolni, sadlyfe
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 29 2014 04:53am
Quote (fahrii @ Jul 29 2014 11:48am)
Ennek a topicnak a szetbaszasanak hatására most komolyan elgondolkodtam rajta, hogy itthagyom a jspt.


figyelj... hidd el nekem, hogy nem szarakodni jöttem ide, veled meg semmi bajom, szerintem jó fej vagy, ráadásul még őszinte is azok alapján amiket postolsz az életedről

eredetileg amúgy is a pvm fórumon voltam aktívabb, mert leginkább a végigjátszások érdekelnek

de azt meg nem fogom szó nélkül hagyni ahogy egyesek itt viselkednek... és akkor még próbálja úgy beállítani, hogy én vagyok a hibás

kb. napi 5 postom lenne ezen a fórumon, ha nem próbálnának folyamatosan oltogatni, de úgy látszik, hogy ezt a napi 5 postot képtelenek elviselni és inkább tönkrebasszák az egész fórumot, csak hogy nekik legyen igazuk

Quote (Rawen @ Jul 29 2014 11:51am)
ennyi, soha többet nem lehet ebbe a topicba ontopic postolni, sadlyfe


benned meg tutira nincs irl semmi jóérzés, mert tőled még nem láttam olyan postot ami ne lett volna tele gúnnyal

This post was edited by TuskesVanek on Jul 29 2014 04:57am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 29 2014 04:57am
Quote (TuskesVanek @ Jul 29 2014 10:53am)
figyelj... hidd el nekem, hogy nem szarakodni jöttem ide, veled meg semmi bajom, szerintem jó fej vagy, ráadásul még őszinte is azok alapján amiket postolsz az életedről

eredetileg amúgy is a pvm fórumon voltam aktívabb, mert leginkább a végigjátszások érdekelnek

de azt meg nem fogom szó nélkül hagyni ahogy egyesek itt viselkednek... és akkor még próbálja úgy beállítani, hogy én vagyok a hibás

kb. napi 5 postom lenne ezen a fórumon, ha nem próbálnának folyamatosan oltogatni, de úgy látszik, hogy ezt a napi 5 postot képtelenek elviselni és inkább tönkrebasszák az egész fórumot, csak hogy nekik legyen igazuk


de azért mi is viccesek vagyunk, hogy azért küzdünk itt ezzel a sok fasszal mert egy fórumon még részben sem akarják az igazunkat elismerni
mármint úgy értem hogy akkor so what.. kit érdekelnek ezek mit ismernek el vagy mit nem
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 29 2014 04:59am
Quote (TuskesVanek @ 29 Jul 2014 12:53)
figyelj... hidd el nekem, hogy nem szarakodni jöttem ide, veled meg semmi bajom, szerintem jó fej vagy, ráadásul még őszinte is azok alapján amiket postolsz az életedről

eredetileg amúgy is a pvm fórumon voltam aktívabb, mert leginkább a végigjátszások érdekelnek

de azt meg nem fogom szó nélkül hagyni ahogy egyesek itt viselkednek... és akkor még próbálja úgy beállítani, hogy én vagyok a hibás

kb. napi 5 postom lenne ezen a fórumon, ha nem próbálnának folyamatosan oltogatni, de úgy látszik, hogy ezt a napi 5 postot képtelenek elviselni és inkább tönkrebasszák az egész fórumot, csak hogy nekik legyen igazuk



benned meg tutira nincs irl semmi jóérzés, mert tőled még nem láttam olyan postot ami ne lett volna tele gúnnyal


gyerekek, készüljetek fel, vanek meg fog itt nevelni mindenkit az interneten keresztül
Go Back To Magyar Topic List
Prev18889909192105Next
Add Reply New Topic New Poll