Quote (fahrii @ Jul 29 2014 11:48am)
Ennek a topicnak a szetbaszasanak hatására most komolyan elgondolkodtam rajta, hogy itthagyom a jspt.
figyelj... hidd el nekem, hogy nem szarakodni jöttem ide, veled meg semmi bajom, szerintem jó fej vagy, ráadásul még őszinte is azok alapján amiket postolsz az életedről
eredetileg amúgy is a pvm fórumon voltam aktívabb, mert leginkább a végigjátszások érdekelnek
de azt meg nem fogom szó nélkül hagyni ahogy egyesek itt viselkednek... és akkor még próbálja úgy beállítani, hogy én vagyok a hibás
kb. napi 5 postom lenne ezen a fórumon, ha nem próbálnának folyamatosan oltogatni, de úgy látszik, hogy ezt a napi 5 postot képtelenek elviselni és inkább tönkrebasszák az egész fórumot, csak hogy nekik legyen igazuk
Quote (Rawen @ Jul 29 2014 11:51am)
ennyi, soha többet nem lehet ebbe a topicba ontopic postolni, sadlyfe
benned meg tutira nincs irl semmi jóérzés, mert tőled még nem láttam olyan postot ami ne lett volna tele gúnnyal
This post was edited by TuskesVanek on Jul 29 2014 04:57am