d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mekprogramozzuk Topic
Prev18889909192249Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Mar 25 2015 02:30pm
Úgy döntöttem, hogy írok wp-re alkalmazást.
Kár, hogy csak esténként van időm, amikor már nincs kedvem.

Remélem nem sok macera, mire megvannak a kötelező szarok hozzá.
Asszem valami 19$-t is ki kell pengetni vagy mi.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Mar 25 2015 03:18pm
Quote (CyberPunk666 @ 25 Mar 2015 22:30)
Úgy döntöttem, hogy írok wp-re alkalmazást.
Kár, hogy csak esténként van időm, amikor már nincs kedvem.

Remélem nem sok macera, mire megvannak a kötelező szarok hozzá.
Asszem valami 19$-t is ki kell pengetni vagy mi.


Azt hittem bonyolultabb lesz, még pénzt sem kellett fizetni, szeptemberig lett accountom, talán az első félév ingyen van? Lehet csak a piacra felrakásért kell fizetni.

Kész is az első működő program. Egy négyzetet lehet forgatni, áttetszőséget állítani és ilyenek :D Igazi kis hello world.

Asszem összedobok egy munkaidőnyilvántartót rá.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Mar 25 2015 09:01pm
Quote (CyberPunk666 @ Mar 25 2015 10:18pm)
Azt hittem bonyolultabb lesz, még pénzt sem kellett fizetni, szeptemberig lett accountom, talán az első félév ingyen van? Lehet csak a piacra felrakásért kell fizetni.

Kész is az első működő program. Egy négyzetet lehet forgatni, áttetszőséget állítani és ilyenek :D Igazi kis hello world.

Asszem összedobok egy munkaidőnyilvántartót rá.


ha mondjuk programozná rá egy android kernelt, akkor használható lenne a wp is XD
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Mar 26 2015 04:04am
Quote (Anarkin @ Mar 26 2015 10:14am)


hat 2010es kezdessel az internet of thingsrol elegge lefognak kesni

nekunk egyik fo partnerunk es en ezt a tortenetet kicsit mashogy ismerem, ez igy elegge ajovobe mutathat
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Mar 26 2015 09:03am
Lefuttattam egy python scriptet ami az osszes cpp fajlnak atlinkeli az includjait rendesen
Rossz mappara
Buli van
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Mar 26 2015 11:37am
szóljatok ha tudtok java-s melót, egyik haveromat kirugták innen
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Mar 26 2015 12:05pm
Quote (llllllllllll @ 26 Mar 2015 16:03)
Lefuttattam egy python scriptet ami az osszes cpp fajlnak atlinkeli az includjait rendesen
Rossz mappara
Buli van


Egyik cégnél ahol dolgoztam meghalt a 2 node-os adatbázis, kb 200 kínai mérnök feleslegesen ment be dolgozni aznap. Vicces éjszaka volt, én meg két senior DBA agyaltunk 5 órán át, hogy mi lehet a gond.

Egy másik esetben meg kolléga PreProd helyett Prod DB-t állította le. A DB-hez tartozott a cégnek a ticketing rendszere -> global outage azonnal :D

Van Puppet related sztori is meg egy csomó más de azokat már le sem merem írni.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Mar 26 2015 02:37pm
Quote (TresholdOfUniverse @ 26 Mar 2015 12:04)
hat 2010es kezdessel az internet of thingsrol elegge lefognak kesni

nekunk egyik fo partnerunk es en ezt a tortenetet kicsit mashogy ismerem, ez igy elegge ajovobe mutathat


Egy csomó dolog van, amiben a bosch utazik, még nincs a netre kötve, de lehet benne iránymutató.


Quote (llllllllllll @ 26 Mar 2015 17:03)
Lefuttattam egy python scriptet ami az osszes cpp fajlnak atlinkeli az includjait rendesen
Rossz mappara
Buli van


Nagyon találó, hogy egy kígyóról nevezték el. Amikor eddig találkoztam pythonnal, akkor szopni kellett...

This post was edited by CyberPunk666 on Mar 26 2015 02:39pm
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Mar 31 2015 12:34pm
Ez most komoly, hogy wp 8.1 appot csak win 8.1es gépen tudok fejleszteni?
Driverhiba miatt nagygépen csak win7 mehet, laptopon 8.1 van, ott megy is de a kis kijelző miatt használhatatlan az egész.

For Windows Phone development:
Windows Phone 8.0 development requires Windows 8.1 (x64) or higher
Windows Phone 8.1 development requires Windows 8.1 (x86) or higher
For the Windows Phone emulators, Windows 8.1 (x64) Professional edition or higher, and a processor that supports Client Hyper-V and Second Level Address Translation (SLAT)

Kurva életbe.

This post was edited by fahrii on Mar 31 2015 12:35pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev18889909192249Next
Add Reply New Topic New Poll