d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Counter Strike Topic
Prev18889909192614Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 29 2013 04:22pm
ilyen legendás sólyom volt az enemy team
és 2v5 :D
de azért a sok orosz miatt még mindig a puttó groupba dobál vissza -.-

Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 30 2013 03:52pm
minden játék valahogy így néz ki, de azért folyton visszapakol ebbe a duplafegyós groupba .. nem tudom miért élvezi a matchmaking hogy noobokat ölök

oda vissza oda vissza

megbszom 10x az enemy teamet aztán áttesz ide
vesztek kettőt az oroszok miatt és holnapra visszatesz a noobokhoz
pedig most is mindkét D1P-s srác ilyen Legendás Sólyom II volt, hárommal felettem ...........

Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 30 2013 04:04pm
Quote (Anarkin @ 30 Dec 2013 23:52)
minden játék valahogy így néz ki, de azért folyton visszapakol ebbe a duplafegyós groupba .. nem tudom miért élvezi a matchmaking hogy noobokat ölök

oda vissza oda vissza

megbszom 10x az enemy teamet aztán áttesz ide
vesztek kettőt az oroszok miatt és holnapra visszatesz a noobokhoz
pedig most is mindkét D1P-s srác ilyen Legendás Sólyom II volt, hárommal felettem ...........

http://3.ii.gl/4EqoR5.png


már csak 2 nap és játszhatok 8D
majd tolhatnánk
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 30 2013 04:12pm
Quote (fahrii @ 31 Dec 2013 00:04)
már csak 2 nap és játszhatok 8D
majd tolhatnánk


jó lennél faithful companionnak
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 30 2013 04:26pm
Quote (Anarkin @ 31 Dec 2013 00:12)
jó lennél faithful companionnak


aztán tolunk megint egy olyat mint 1-2 hónapja nukeon
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Dec 30 2013 04:31pm
Quote (Anarkin @ Dec 26 2013 03:52am)
régen mindig visszapattantak a gránátok a kerítéssel légvonalban

kezd túl realisztikus lenni ez a shit :D bb jól megszokott dolgok

http://4.ii.gl/EFvP-H.png

--

épp overwatch-ot nézek
srác desertel kioszt 5 fejest 1v5 de úgy hogy ilyen 3 centit ugrik a képernyő
k.


Ilyen videokat en is nezegettem, de ez alapjan kb lehetetlen kiszurni a csalokat
Azt nem ertem hogy nem lehet ezt ellenorizni, hogy a srac hasznal e valami programot, v nem. Blizzard jatekokban eleg jol ment :d itt meg mindenki ugy lop csal hazudik, ahogy akar
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 30 2013 04:37pm
Quote (putincykavodka @ 31 Dec 2013 00:31)
Ilyen videokat en is nezegettem, de ez alapjan kb lehetetlen kiszurni a csalokat
Azt nem ertem hogy nem lehet ezt ellenorizni, hogy a srac hasznal e valami programot, v nem. Blizzard jatekokban eleg jol ment :d itt meg mindenki ugy lop csal hazudik, ahogy akar


több ember is megnézi ugyanazt a case-t

ráadásul kurvára látszik hogy ki csal, még x-ray nélkül is, de ezzel az új feature-el meg főleg

aki meg tudná játszani magát annak meg nem kell
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Dec 30 2013 04:45pm
Quote (Anarkin @ Dec 31 2013 12:37am)
több ember is megnézi ugyanazt a case-t

ráadásul kurvára látszik hogy ki csal, még x-ray nélkül is, de ezzel az új feature-el meg főleg

aki meg tudná játszani magát annak meg nem kell


En noob vagyok a jatekhoz, de nekem eleg soknal ugy tunt, hogy valami gaz van a sraccal es megis nemre nyomott a gyerek a vegen. Sok video van fenn amiben kommentalja is a dolgok mikozbe nezi. A gyerek vegigfut 5x ugyanazon az utvonalon es bizonyos sarkokra mindig csak akkor nez be, ha van ott valaki....nc. Nem azert mert ally latta mar, hogy nincs ott senki...Ertem en, hogy ugy ahogy jol mukodik a rendszer, de mar onmagaban szanalmasnak tartom, hogy ilyen parasztmegoldasokhoz kell folyamodni, mert nem birjak normalisan megoldani
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 30 2013 04:56pm
Quote (putincykavodka @ 31 Dec 2013 00:45)
En noob vagyok a jatekhoz, de nekem eleg soknal ugy tunt, hogy valami gaz van a sraccal es megis nemre nyomott a gyerek a vegen. Sok video van fenn amiben kommentalja is a dolgok mikozbe nezi. A gyerek vegigfut 5x ugyanazon az utvonalon es bizonyos sarkokra mindig csak akkor nez be, ha van ott valaki....nc. Nem azert mert ally latta mar, hogy nincs ott senki...Ertem en, hogy ugy ahogy jol mukodik a rendszer, de mar onmagaban szanalmasnak tartom, hogy ilyen parasztmegoldasokhoz kell folyamodni, mert nem birjak normalisan megoldani


nagyon sok accon látni a VAC ban'd status-t, ingame én nem szoktam nézni de a többi random igen, és mindig írják hogy "nice vac ban mate", aztán ránézek és tényleg ott van

most hogy 3 eurós ez a cucc, egyrészről matchmaking kurva gyors, sokan játszák, foglalkoznak vele, ugye ez innen önindukáló folyamat, szóval gg
másfelől meg csomó emberen ilyen 1 hetes vac bannok vannak és csak újraveszik 3 pénzért

tehát kb az van mint mindenhol, észreveszik a hackeket, ofc nem instant a ban, csak pár nap / pár hét múlva múlva (ritkább esetben soha..)

also, global elite pls
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 30 2013 06:33pm
eco 1v5

Damage Given to "zer[0]7G" - 153 in 4 hits
Damage Given to "Macey" - 43 in 1 hit
Damage Given to "-josterw0w" - 12 in 1 hit
Damage Given to "Dnl0" - 137 in 1 hit
Damage Given to "biX [i]" - 115 in 1 hit
Damage Given to "wujo" - 146 in 2 hits

p250 >>>>>>

This post was edited by Anarkin on Dec 30 2013 06:34pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev18889909192614Next
Add Reply New Topic New Poll