d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev188899091922299Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Nov 22 2012 04:23pm
Quote (fleSs @ Nov 23 2012 12:21am)
mostmar vegyunk guildet is :$


98,607.22
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Nov 22 2012 04:23pm
Quote (sylke @ 23 Nov 2012 00:04)
az én wdm van rajta, csak jo lehet


meg bárki másé, aki zuni setben van
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 22 2012 04:23pm
Quote (fleSs @ 22 Nov 2012 23:21)
mostmar vegyunk guildet is :$


mennyi? ideje lenne :D
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Nov 22 2012 04:25pm
Quote (fahrii @ Nov 23 2012 12:23am)
mennyi? ideje lenne :D


1-2k
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Nov 22 2012 04:26pm
Quote (fahrii @ 22 Nov 2012 23:23)
mennyi? ideje lenne :D


hat csinalni 2500 de hasznaltan biztos jobban megeri venni, nemtudom milyen aron mozog meg hogy mennyi maga a Namechange

Quote (cowding @ 22 Nov 2012 23:25)
1-2k


akkor ez

This post was edited by fleSs on Nov 22 2012 04:27pm
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Nov 22 2012 04:27pm
Quote (fleSs @ 23 Nov 2012 00:26)
hat csinalni 2500 de hasznaltan biztos jobban megeri venni donor forumba, nemtudom milyen aron mozog meg hogy mennyi maga a Namechange


1000 transfer fee 500 namechange, és még amit kér érte +ba
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Nov 22 2012 04:31pm
Quote (Namechange @ 22 Nov 2012 23:27)
1000 transfer fee 500 namechange, és még amit kér érte +ba


akkor egy ilyen kene es meg is volnank

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=65084057&f=115
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 22 2012 04:32pm
Quote (bajcli @ Nov 22 2012 10:23pm)
meg bárki másé, aki zuni setben van


kár, hogy itt nincs transmog
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Nov 22 2012 04:33pm
Quote (sylke @ Nov 23 2012 12:32am)
kár, hogy itt nincs transmog


ez mi?
inb4 egy alap set d2 classicban es mekkora noob vagyok hogy nem ismerem
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 22 2012 04:35pm
Quote (meatyowllegs @ 22 Nov 2012 23:33)
ez mi?
inb4 egy alap set d2 classicban es mekkora noob vagyok hogy nem ismerem


d1 set
Go Back To Magyar Topic List
Prev188899091922299Next
Add Reply New Topic New Poll