☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Diablo 3
Prev
1
88
89
90
91
92
2299
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 376969
Replies: 22985
Track Topic
meatyowllegs
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold
:
1,090.00
Warn: 10%
#891
Nov 22 2012 04:23pm
Quote (fleSs @ Nov 23 2012 12:21am)
mostmar vegyunk guildet is :$
98,607.22
bajcli
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold
:
27,943.00
#892
Nov 22 2012 04:23pm
Quote (sylke @ 23 Nov 2012 00:04)
az én wdm van rajta, csak jo lehet
meg bárki másé, aki zuni setben van
fahrii
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold
:
0.00
#893
Nov 22 2012 04:23pm
Quote (fleSs @ 22 Nov 2012 23:21)
mostmar vegyunk guildet is :$
mennyi? ideje lenne
cowding
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold
:
122.92
#894
Nov 22 2012 04:25pm
Quote (fahrii @ Nov 23 2012 12:23am)
mennyi? ideje lenne
1-2k
fleSs
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold
:
62.00
#895
Nov 22 2012 04:26pm
Quote (fahrii @ 22 Nov 2012 23:23)
mennyi? ideje lenne
hat csinalni 2500 de hasznaltan biztos jobban megeri venni, nemtudom milyen aron mozog meg hogy mennyi maga a Namechange
Quote (cowding @ 22 Nov 2012 23:25)
1-2k
akkor ez
This post was edited by fleSs on Nov 22 2012 04:27pm
Namechange
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold
:
316,730.65
Trader:
Trusted
#896
Nov 22 2012 04:27pm
Quote (fleSs @ 23 Nov 2012 00:26)
hat csinalni 2500 de hasznaltan biztos jobban megeri venni donor forumba, nemtudom milyen aron mozog meg hogy mennyi maga a Namechange
1000 transfer fee 500 namechange, és még amit kér érte +ba
fleSs
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold
:
62.00
#897
Nov 22 2012 04:31pm
Quote (Namechange @ 22 Nov 2012 23:27)
1000 transfer fee 500 namechange, és még amit kér érte +ba
akkor egy ilyen kene es meg is volnank
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=65084057&f=115
sylke
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold
:
710.00
#898
Nov 22 2012 04:32pm
Quote (bajcli @ Nov 22 2012 10:23pm)
meg bárki másé, aki zuni setben van
kár, hogy itt nincs transmog
meatyowllegs
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold
:
1,090.00
Warn: 10%
#899
Nov 22 2012 04:33pm
Quote (sylke @ Nov 23 2012 12:32am)
kár, hogy itt nincs transmog
ez mi?
inb4 egy alap set d2 classicban es mekkora noob vagyok hogy nem ismerem
fahrii
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold
:
0.00
#900
Nov 22 2012 04:35pm
Quote (meatyowllegs @ 22 Nov 2012 23:33)
ez mi?
inb4 egy alap set d2 classicban es mekkora noob vagyok hogy nem ismerem
d1 set
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
88
89
90
91
92
2299
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact