Quote (RRC @ 26 Jul 2012 22:47)
vidd el a sütőkesztyűket a gymbe
srsly bro, csak otthon edzem...
de azért láttam már hasonlót street workoutos videókban.
szvsz nem ciki, ha szarul is néz ki. kényelmes, hasznos és olcsó.
ellentétben a másik kesztyűmmel, ami sokkal kényelmesebb, de nem olcsó:
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTL8KFPl9NwZeRy_OiWmGBpQon2-T8uXYL_kkCdugdXEQ4S3uiiprKmoyC-mg
ez meg most 8690 HUF. de 7 éve tart. pedig ez sok mindent megélt már.
http://ironclad.hu/index.php?page=shop.product%5Fdetails&flypage=ironclad.tpl&product%5Fid=269&category%5Fid=6&keyword=heavy&option=com%5Fvirtuemart&Itemid=53és a következő is ironclad lesz!!
(télre van egy CCD, az is 6,5 éves)
I

Ironclad!! \o/
Quote (beni @ 26 Jul 2012 23:01)
Sajnos csak az érzést. Kocka has azóta sincs.
ha nincs kocka, nem kellesz.
nincs ebéd sem.
nem hizlallak tovább.
This post was edited by TassassinHc on Jul 26 2012 04:10pm