d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev188899091921257Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
Jul 26 2012 02:48pm
Most is bazzeg csináltam egy kurvanagy szendvicset, ilyen az éjszaka folyamán még meg fog történni kb kétszer... csak nő a hasam. :(
Minden éjszaka ez van..
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 26 2012 02:49pm
Quote (Bendeguz @ Jul 26 2012 09:48pm)
Most is bazzeg csináltam egy kurvanagy szendvicset, ilyen az éjszaka folyamán még meg fog történni kb kétszer... csak nő a hasam. :(
Minden éjszaka ez van..


hon?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 26 2012 02:49pm
Quote (Bendeguz @ 26 Jul 2012 22:48)
Most is bazzeg csináltam egy kurvanagy szendvicset, ilyen az éjszaka folyamán még meg fog történni kb kétszer... csak nő a hasam. :(
Minden éjszaka ez van..


jó neked, nekem az egészben az a legnehezebb, hogy a napi hat étkezés meglegyen, meg le tudjam tolni a fehérjét hányás nélkül
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
Jul 26 2012 02:50pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 26 2012 09:49pm)
hon?


Azabaj most élni sincs kedvem nemhogy játcani, szarminden.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 26 2012 02:51pm
Quote (Bendeguz @ Jul 26 2012 09:50pm)
Azabaj most élni sincs kedvem nemhogy játcani, szarminden.


fu kid realy ok?
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
Jul 26 2012 02:52pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 26 2012 09:51pm)
fu kid realy ok?


kiddason dead ? MENNYÜNK
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 26 2012 02:53pm
Quote (Bendeguz @ Jul 26 2012 09:52pm)
kiddason dead ? MENNYÜNK


fu kid most kezdtem el 1 gamet, gyere spectatolni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 26 2012 03:01pm
Quote (farki @ Jul 26 2012 08:48pm)
amúgy van itt olyan ember a subon, akinek úgy van kockás hasa, hogy nem világéletében ultra lean volt, hanem kemény diétázással érte el?


Nekem volt egyszer és azt sem mondanám, hogy kemény diétázással értem el. Simán jártam rendszeresen edzeni.

Mondjuk a kocka has sem olyan volt, mint a filmekben, de fura érzés volt, hogy lefeküdtem este aludni, a kezem a hasamra tettem véletlen és éreztem, hogy kurva kemény. Mintha a bordákon pihentetnéd a kezed. Annyira jó érzés volt, hogy azóta is bármikor elő tudom hívni :D

Sajnos csak az érzést. Kocka has azóta sincs.

This post was edited by beni on Jul 26 2012 03:06pm
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jul 26 2012 04:09pm
Quote (RRC @ 26 Jul 2012 22:47)
vidd el a sütőkesztyűket a gymbe


srsly bro, csak otthon edzem...
de azért láttam már hasonlót street workoutos videókban.

szvsz nem ciki, ha szarul is néz ki. kényelmes, hasznos és olcsó.
ellentétben a másik kesztyűmmel, ami sokkal kényelmesebb, de nem olcsó:

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTL8KFPl9NwZeRy_OiWmGBpQon2-T8uXYL_kkCdugdXEQ4S3uiiprKmoyC-mg
ez meg most 8690 HUF. de 7 éve tart. pedig ez sok mindent megélt már.
http://ironclad.hu/index.php?page=shop.product%5Fdetails&flypage=ironclad.tpl&product%5Fid=269&category%5Fid=6&keyword=heavy&option=com%5Fvirtuemart&Itemid=53


és a következő is ironclad lesz!!
(télre van egy CCD, az is 6,5 éves)

I <3 Ironclad!! \o/



Quote (beni @ 26 Jul 2012 23:01)

Sajnos csak az érzést. Kocka has azóta sincs.


ha nincs kocka, nem kellesz.
nincs ebéd sem.
nem hizlallak tovább.

This post was edited by TassassinHc on Jul 26 2012 04:10pm
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
Jul 26 2012 04:50pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev188899091921257Next
Add Reply New Topic New Poll