Quote (jarabekg @ 3 Nov 2012 11:06)
Azt akartam egyebkent kerdezni, hogy mennyire tanultatok mar meg eddig japanul? Azert eleg sok animet neztek imo, kene hogy ragadjon valamennyi, nem?
Nem tudom leírni mennyire, mert összevisszaság az egész tudásom. Vannak nyelvtani szerkezetek meg tudom, hogy épülnek fel a mondatok, szóvégződések meg ilyesmi, elég sok mindent tudok amúgy de csak felszínesen és ezeket is azért mert utánanéztem. Nem fogsz megtanulni pár szón kívül semmit abból, ha csak animet nézel, ahhoz túl bonyolult a nyelv.