Quote (Rezs @ Oct 7 2011 12:35am)
Tudod, amikor órán megkérdezik, hogy jó e a képlet a táblán(v a lófasz) és te azt mondod igen, az lófaszra nem elég, senki nem fogja leszarni.
nehezítsünk:
Volt két enid, egyik elpuffolt, volt két enid, van egy enid. Volt egy enid, elpuffolt, raktál ki másik enit, volt egy enid, van egy enid, sosem volt két enid, szia