d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Felsőoktatás Topik > Bmebme
Prev18889909192327Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Dec 15 2012 06:00pm
Quote (Smat @ Dec 16 2012 01:58am)
Itt is egy szatyor tartozás lesz utána de,
Én még pont abba az időszakba fogok bele esni hogyha elvégzem az egyetemet, és nem keresek 21000 font felett évente, akkor nem kell fizetnem diákhitelt ami amúgy is kb "egy normál szombat esti kiadás" havonta, és ez 30 év után ki is kerül a nyilvántartásból, vagyis ha annyira szarul megy hogy 21k alatt keresel akkor nem fizetsz semmit, ha meg 50-80k/év akkor is havi 100-200 font között van a törlesztés, szóval hál' istennek van benne ésszerűség, és nem az a céljuk hogy kifosszanak. Bár az angol meg a magyar oktatásrendszer ég és föld minden szempontból.


ha meg minden kötél szakad, akkor meg Angliából is elköltöztök
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 15 2012 06:04pm
Quote (Smat @ 16 Dec 2012 01:58)
Itt is egy szatyor tartozás lesz utána de,
Én még pont abba az időszakba fogok bele esni hogyha elvégzem az egyetemet, és nem keresek 21000 font felett évente, akkor nem kell fizetnem diákhitelt ami amúgy is kb "egy normál szombat esti kiadás" havonta, és ez 30 év után ki is kerül a nyilvántartásból, vagyis ha annyira szarul megy hogy 21k alatt keresel akkor nem fizetsz semmit, ha meg 50-80k/év akkor is havi 100-200 font között van a törlesztés, szóval hál' istennek van benne ésszerűség, és nem az a céljuk hogy kifosszanak. Bár az angol meg a magyar oktatásrendszer ég és föld minden szempontból.


überpro kihúzza magát a hiteltörlesztés alól
hol hallottam én már ezt a sztorit :unsure:
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 15 2012 06:04pm
Quote (Jancsipapa @ 16 Dec 2012 01:00)
ha meg minden kötél szakad, akkor meg Angliából is elköltöztök


Quote (bajcli @ 16 Dec 2012 01:04)
überpro kihúzza magát a hiteltörlesztés alól
hol hallottam én már ezt a sztorit :unsure:


eroteljesen mosolygok
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Dec 15 2012 06:11pm
Quote (Jancsipapa @ 16 Dec 2012 00:00)
ha meg minden kötél szakad, akkor meg Angliából is elköltöztök


Quote (bajcli @ 16 Dec 2012 00:04)
überpro kihúzza magát a hiteltörlesztés alól
hol hallottam én már ezt a sztorit :unsure:


Vagy mondjuk elmentek és leszopjátok egymást egy sarokban. Azért mert egymás kurvái vagytok még nem kell minden topicba párban járni.



Quote (tevetava @ 16 Dec 2012 00:00)
Hogy érted, ezt el fogják törölni? Van valami source hozzá? Ez elég szarul hangzik.


Nem, csak változni fog, még kevesebbet akarnak visszafizettetni ugyanakkor kisebb lesz az alsó határ, azt hiszem 16k/év, ami inkább jó mint rossz. Ha 16k/év a jövedelmed akkor 7.50/hó a törlesztés, szóval annyi mint egy doboz cigi kb.
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Dec 15 2012 06:16pm
Quote (Smat @ Dec 16 2012 02:11am)
Vagy mondjuk elmentek és leszopjátok egymást egy sarokban. Azért mert egymás kurvái vagytok még nem kell minden topicba párban járni.





Nem, csak változni fog, még kevesebbet akarnak visszafizettetni ugyanakkor kisebb lesz az alsó határ, azt hiszem 16k/év, ami inkább jó mint rossz. Ha 16k/év a jövedelmed akkor 7.50/hó a törlesztés, szóval annyi mint egy doboz cigi kb.


pont te kezdesz a hitelről magyarázni, dude

tudod, aki kurvának áll, az ne csodálkozzon ha megbasszák
Member
Posts: 3,749
Joined: Sep 9 2009
Gold: Locked
Dec 15 2012 06:16pm
Quote (Jancsipapa @ 16 Dec 2012 01:16)
pont te kezdesz a hitelről magyarázni, dude

tudod, aki kurvának áll, az ne csodálkozzon ha megbasszák


xD
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Dec 15 2012 06:19pm
Quote (Jancsipapa @ 16 Dec 2012 00:16)
pont te kezdesz a hitelről magyarázni, dude

tudod, aki kurvának áll, az ne csodálkozzon ha megbasszák


Mit magyarázni, elmondtam hogy nálunk hogy működik a diákhitel mert ez az aktuális téma. Akkor mi a faszt pofázol bele te tudatlan senkiházi gyökér? Én is bebírok menni minden topicba és elereszteni pár hszt hogy mekkora lelki sérült nyomorék vagy és jobb lenne ha téged is keresztre basznának és hurr durr hurr.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Dec 15 2012 06:21pm
Quote (Smat @ 16 Dec 2012 01:11)
Nem, csak változni fog, még kevesebbet akarnak visszafizettetni ugyanakkor kisebb lesz az alsó határ, azt hiszem 16k/év, ami inkább jó mint rossz. Ha 16k/év a jövedelmed akkor 7.50/hó a törlesztés, szóval annyi mint egy doboz cigi kb.


Hát igen, ez jóval barátságosabb. Bár szerintem nem egy jó megoldás.
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Dec 15 2012 06:22pm
Quote (Smat @ Dec 16 2012 02:19am)
Mit magyarázni, elmondtam hogy nálunk hogy működik a diákhitel mert ez az aktuális téma. Akkor mi a faszt pofázol bele te tudatlan senkiházi gyökér? Én is bebírok menni minden topicba és elereszteni pár hszt hogy mekkora lelki sérült nyomorék vagy és jobb lenne ha téged is keresztre basznának és hurr durr hurr.


tudatlan? :DDD chillax bro

van egy tolvajos topic is itt fenn, az is neked való, meg a családodnak
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 15 2012 06:22pm
Quote (Smat @ Dec 16 2012 01:19am)
Mit magyarázni, elmondtam hogy nálunk hogy működik a diákhitel mert ez az aktuális téma. Akkor mi a faszt pofázol bele te tudatlan senkiházi gyökér? Én is bebírok menni minden topicba és elereszteni pár hszt hogy mekkora lelki sérült nyomorék vagy és jobb lenne ha téged is keresztre basznának és hurr durr hurr.


mi ez a hitel dolog, mivel vagy baszogatva?
Go Back To Magyar Topic List
Prev18889909192327Next
Add Reply New Topic New Poll