d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Best Of Facebook
Prev18889909192799Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 18 2011 11:30am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Oct 18 2011 04:59pm)
pelczné gáll ildikó ugrott be, lol


pedig ő kedves nő és nem is csúnya
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 19 2011 12:36am
Quote (ElCapitano @ 18 Oct 2011 20:06)


Nevettem! :DDDDDDDDDD
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Oct 19 2011 01:43am
Quote (Nerz8 @ 15 Oct 2011 15:06)
lassúdöfés!


Hát, ez odabaszott.
Le a kalappal elotted, Nerztomi.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 19 2011 05:25am
Dani D---
‎"ki tanitou meg parkoln,stewe wonder?!
" ez egy ilyemw nap!:DD
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Oct 19 2011 06:10am
Quote (Moonflow @ 19 Oct 2011 08:43)
Hát, ez odabaszott.
Le a kalappal elotted, Nerztomi.


_O_
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Oct 19 2011 06:21am
Quote (Baleee @ Oct 19 2011 08:36am)
Nevettem! :DDDDDDDDDD


En nem! :DDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 20 2011 12:13am
Kata answered 40 + 40 x 0 + 1=? with 1.
218,362 · Follow · Ask friends · 5 minutes ago

OMFG! Ezektől a random matekos shitektől agyfaszt kapok... De amúgy ez a csaj sírt amiatt is, hogy átbasszák államisról költségesre azokat, akiknek nem sikerül letenni a szigorlatot a 4. félév végén (a 4 félév matek után).. De ilyeneket mondott, amikor megbukott asszem még matek 2-n, hogy "Aki tisztességesen, becsületesen tanul, azt átrakják költségesre... " Bazeg cica, ha tisztességesen tanultál volna, nem buksz meg egy kibaszott egyszerű matek II-n. Ha csak bejár minden órára, már abból meg tudja írni min 2-esre, mert olyan jól tanított a tanárunk.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 20 2011 01:57am
Quote (Baleee @ Oct 20 2011 07:13am)
Kata answered 40 + 40 x 0 + 1=? with 1.
218,362 · Follow · Ask friends · 5 minutes ago

OMFG! Ezektől a random matekos shitektől agyfaszt kapok... De amúgy ez a csaj sírt amiatt is, hogy átbasszák államisról költségesre azokat, akiknek nem sikerül letenni a szigorlatot a 4. félév végén (a 4 félév matek után).. De ilyeneket mondott, amikor megbukott asszem még matek 2-n, hogy "Aki tisztességesen, becsületesen tanul, azt átrakják költségesre... " Bazeg cica, ha tisztességesen tanultál volna, nem buksz meg egy kibaszott egyszerű matek II-n. Ha csak bejár minden órára, már abból meg tudja írni min 2-esre, mert olyan jól tanított a tanárunk.


bali rage: on

egyébként múltkor egyik ismerősömnek szóltam, hogy a 2+2+2+...+2+2*0 nem nulla

annyi volt a válasz, hogy "mindegy, töröltem"
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Oct 20 2011 03:13am
Péntek oktober 21.-e szülcsinapom, 21.30-22 körül gyertek Átrium pubba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Puszika!

ezt a csajt meg akarom dukni
Go Back To Magyar Topic List
Prev18889909192799Next
Add Reply New Topic New Poll