Quote (beni @ May 19 2011 02:27pm)
most vagy nagyon szerencsések vagyunk, vagy epic troll-páros születőben
már jó ideje járok ide, tudhatnád nem szoktam trollkodni.
sec, imageshack szarakodik.
ebből tinypic lesz
This post was edited by N4aBz on May 19 2011 07:31am