d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev188899091925001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Aug 1 2010 11:19am
Quote (Anamy @ Aug 1 2010 07:14pm)
gondolom akkor kocsival mennek érted


:D
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Aug 1 2010 11:20am
Quote (Ad4mz @ Aug 1 2010 05:17pm)
afkolj már 1 kicsit


Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Aug 1 2010 11:22am
Quote (Anamy @ 1 Aug 2010 19:14)
gondolom akkor kocsival mennek érted


roflno.

odafele és visszafele is gyaloglok szal stfu
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Aug 1 2010 11:23am
Quote (sunnymarcell @ Aug 1 2010 05:22pm)
roflno.

odafele és visszafele is gyaloglok szal stfu


Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Aug 1 2010 11:24am
Quote (sunnymarcell @ Aug 1 2010 05:22pm)
roflno.

odafele és visszafele is gyaloglok szal stfu


hátmégha napi 8 órát betonoznál mellé aztmondanám hogy megerőltető
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Aug 1 2010 11:25am
Quote (jspogmg @ Aug 1 2010 05:24pm)
hátmégha napi 8 órát betonoznál mellé aztmondanám hogy megerőltető




tetszik ez a kép.
Member
Posts: 2,767
Joined: Aug 13 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 1 2010 11:30am
Quote (uberpro123 @ Aug 1 2010 05:25pm)
http://i28.tinypic.com/2c0pol.jpg

tetszik ez a kép.


random sztem
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Aug 1 2010 11:31am
Quote (uberpro123 @ 1 Aug 2010 19:25)
http://i28.tinypic.com/2c0pol.jpg

tetszik ez a kép.


nekünk meg a 20 % fog tetszeni .
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Aug 1 2010 11:35am
Quote (sunnymarcell @ 1 Aug 2010 19:22)
roflno.

odafele és visszafele is gyaloglok szal stfu


ja, kapualjba meg vízeskulaccsal, meg törülközővel vár a személyi edző:D
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Aug 1 2010 12:23pm
Quote (banyek @ 1 Aug 2010 17:41)
cica az ica ? cica van 3 vihető, icával meg nem foglalkozom..
//e bár volt anno egy ica ismerősöm, enyhén volt csak bevállalós.. :D


cica az gica
Go Back To Magyar Topic List
Prev188899091925001Next
Closed New Topic New Poll