d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Tekerek
Prev18889909192410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jul 1 2010 12:20pm
Quote (SamLee @ 1 Jul 2010 19:18)
hehe, igencsak hasonló az enyim bicó is :) először néztem is nagyokat, hogy wtf? :D


^_^ Alig várom már h dormi megvegye azt a kék csodát, hogy legyen végre klipszes pedálom. :)
Member
Posts: 4,550
Joined: Apr 13 2009
Gold: 6,160.00
Jul 1 2010 12:21pm
én kicsit fázom a klipszes pedáltól :) szerintem az első utamon akkorát firkálnék miatta, hogy öröm volna nézni
Banned
Posts: 188
Joined: Jun 29 2010
Gold: 0.13
Jul 1 2010 12:25pm
Quote (Oberon_os @ Jul 1 2010 07:28pm)
itt a paripa:

http://i48.tinypic.com/jqonck.jpg

bringa, sör, kínai kaja, sherlock holmes könyv. Relax time!

http://i50.tinypic.com/jsygox.jpg

ami elmaradhatatlan a kulacstartóból

http://i50.tinypic.com/2u7skd3.jpg



>>>
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 1 2010 01:14pm
Quote (Oberon_os @ Jul 1 2010 06:28pm)
itt a paripa:

http://i48.tinypic.com/jqonck.jpg

bringa, sör, kínai kaja, sherlock holmes könyv. Relax time!

http://i50.tinypic.com/jsygox.jpg

ami elmaradhatatlan a kulacstartóból

http://i50.tinypic.com/2u7skd3.jpg


sárhányó :thumbsup:
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 1 2010 01:21pm
Quote (szabika @ 1 Jul 2010 21:14)
sárhányó :thumbsup:


wat?
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jul 1 2010 01:25pm
Quote (Baleee @ 1 Jul 2010 20:21)
wat?


Én sem értem mit ért ezalatt :D
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 1 2010 01:26pm
Quote (Oberon_os @ 1 Jul 2010 21:25)
Én sem értem mit ért ezalatt :D


Imo első képen a faágra hiszi azt, hogy olyan csőre pattinthatós sárhányó... :D
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 1 2010 01:26pm
Quote (Baleee @ Jul 1 2010 08:21pm)
wat?


Quote (Oberon_os @ Jul 1 2010 08:25pm)
Én sem értem mit ért ezalatt :D


nézzétek meg a nyeregcső tövéből kiinduló _ágat_ azv első képen
tisztára mint egy montis sárhányó :d
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jul 1 2010 01:27pm
Quote (szabika @ 1 Jul 2010 20:26)
nézzétek meg a nyeregcső tövéből kiinduló _ágat_ azv első képen
tisztára mint egy montis sárhányó :d


őőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőő



nem.
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 1 2010 01:31pm
Quote (Oberon_os @ Jul 1 2010 08:27pm)
őőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőő



nem.


hauser, neuzer montikra tisztára ilyen van
basszon hanyatt egy kutya, tökre úgy néz ki :(
Go Back To Magyar Topic List
Prev18889909192410Next
Add Reply New Topic New Poll