Quote (bajcli @ Dec 15 2011 11:31am)
19éves fejjel nagyobb fless volt, mint most, de az első 2 évad nekem még mindig klasszik
3-4. nézhető, ötödikből kb egy részt bírtam megnézni
Amit ez az ember mondd
1-2 évad az überállat, a 3-4 ua. csak szarabb színészekkel
