d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev188899091921141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Dec 15 2011 04:30am
Skins az jó?
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 15 2011 04:31am
Quote (daneeka10 @ 15 Dec 2011 12:30)
Skins az jó?


19éves fejjel nagyobb fless volt, mint most, de az első 2 évad nekem még mindig klasszik
3-4. nézhető, ötödikből kb egy részt bírtam megnézni
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Dec 15 2011 04:32am
Quote (bajcli @ Dec 15 2011 12:31pm)
19éves fejjel nagyobb fless volt, mint most, de az első 2 évad nekem még mindig klasszik
3-4. nézhető, ötödikből kb egy részt bírtam megnézni


lehet hogy leszedem akkor az első kettőt
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 15 2011 04:34am
Quote (bajcli @ Dec 15 2011 11:31am)
19éves fejjel nagyobb fless volt, mint most, de az első 2 évad nekem még mindig klasszik
3-4. nézhető, ötödikből kb egy részt bírtam megnézni


Amit ez az ember mondd
1-2 évad az überállat, a 3-4 ua. csak szarabb színészekkel :mellow:
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 15 2011 08:11am
The Legue S3

most töltöm az elős pár részt, minden idpk lekeselekjobb szitkomja

also nézem a traffic lightsot, az is elég jó

Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Dec 17 2011 04:27pm
most fejeztem be a Breaking bad 3. évadát, egyszerűen zseniális :)
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Dec 19 2011 08:29am
úúú bazz ez a mai dexter
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 19 2011 08:41am
Quote (josheide @ 19 Dec 2011 16:29)
úúú bazz ez a mai dexter


sok helyen írták, hogy mekkora cliffhanger.. még nem néztem meg, csak este fogom. mindent összevetve ez a sorozat is elindult a lejtőn (utolsó két évadra értem).
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Dec 19 2011 08:43am
ez a 24 mekkora egy sorozat :O ...
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 19 2011 08:49am
Quote (TouchCow @ 19 Dec 2011 16:43)
ez a 24 mekkora egy sorozat :O ...


Izgalmasnak izgalmas, de körülbelül ez az egy, ami tetszett a sorozatban. Ez viszont tényleg bődületesen be tudja szipkázni az embert. Első két évad után hatalmas kasza lett. Maga a történe egyszerűen nevetséges. 24 óra alatt kb. 3x rabolják el a lányát, 16x menekül meg a halál elől és tsai..

This post was edited by ecneB on Dec 19 2011 08:49am
Go Back To Magyar Topic List
Prev188899091921141Next
Add Reply New Topic New Poll