d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablos Rövid Kérdések
Prev18889909192257Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Apr 20 2010 08:27am
a1q1-ért kapott restat rewardot csak 1szer lehet felhasználni vagy minden fokozaton?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 20 2010 08:29am
nekem van meg mindig kb 8-10 cdkulcsom regrol, amit nem adtam el... kar hogy mar nem diablozom, es ha neha funolok, akkor is eleg 1 kulcs meg egy tartalek... :rolleyes: ...
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 20 2010 08:30am
Quote (Ad4mz @ 20 Apr 2010 16:27)
a1q1-ért kapott restat rewardot csak 1szer lehet felhasználni vagy minden fokozaton?


Minden fokozaton.
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold: 124.96
Apr 20 2010 08:30am
Quote (Ad4mz @ 20 Apr 2010 15:27)
a1q1-ért kapott restat rewardot csak 1szer lehet felhasználni vagy minden fokozaton?


minden fokozaton

kivéve a ladderből nonladderbe került kariknál ott a már megcsinált q-kból csak a hell-s felhasználható
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Apr 20 2010 08:31am
köff
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 20 2010 08:31am
Quote (Oberon_os @ 20 Apr 2010 16:25)
cool story.
A probléma az, hogy megint későn cselekedtek, az árak már a béka segge alatt, sokan már 2-3. nap botoztak, és az első hét végére már kb bagóért lehetett venni viper/ocu/wizzy és hasonlókat.
Nem vágom, reset után miért nem figyelnek kurvára a d2-re, mindenki akkor veti be titkos módszereit. Rollback is hetekig "tombolt", mikor totál pub volt, googliban 30 sec után megtalálta a methodot, aki akarta. Meg ugye a botok... Meg ugye a tmc.


mert a blizzard a loader es a tobbszor icsatlakozast is azert banolja es azert teszi, hogy csokkentse a szerveruzemeltetesre forditott lovet... azert nem torodnek vele, mert mar csak egy kis felhajtas kell a kov 2 evre, aztan d3..., 1.13 se sokkal tobb mint harom delutan alatt osszedobott modositas ket programozonak.... ez mar csak marketing. igazabol leszarjak.
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Apr 20 2010 08:43am
Quote (CyberPunk666 @ 20 Apr 2010 15:31)
mert a blizzard a loader es a tobbszor icsatlakozast is azert banolja es azert teszi, hogy csokkentse a szerveruzemeltetesre forditott lovet... azert nem torodnek vele, mert mar csak egy kis felhajtas kell a kov 2 evre, aztan d3..., 1.13 se sokkal tobb mint harom delutan alatt osszedobott modositas ket programozonak.... ez mar csak marketing. igazabol leszarjak.


true story
Member
Posts: 2,147
Joined: Dec 18 2007
Gold: 789.80
Apr 20 2010 08:50am
Quote (Oberon_os @ Apr 20 2010 02:25pm)
cool story.
A probléma az, hogy megint későn cselekedtek, az árak már a béka segge alatt, sokan már 2-3. nap botoztak, és az első hét végére már kb bagóért lehetett venni viper/ocu/wizzy és hasonlókat.
Nem vágom, reset után miért nem figyelnek kurvára a d2-re, mindenki akkor veti be titkos módszereit. Rollback is hetekig "tombolt", mikor totál pub volt, googliban 30 sec után megtalálta a methodot, aki akarta. Meg ugye a botok... Meg ugye a tmc.


Mondjuk ez nézőpont kérdése. Én azt hittem, hogy eddigre már jobban döglött lesz minden ár, főként a rollback hullámok után. A Hr-ek hasznosabbja még úgy-ahogy tartja az árát és a majdnem perfect elite itemek is. Meg a kevésbé perfect de használhatóak is. Más kérdés hogy az ár amit tart a random statos az elég kacagtató a kezdés utánihoz képest. De van egy rakat item ami simán elmegy még a korábbi hr áron (5 fg) :). 10-20%-kal a tökéletes alatt a kedveltebebk még drágábbak.


JAh és ber rúna, meg a Lo is egész jól tartja magát. Kilőtték volna az egyszerűbb vagy elérhetőbb dupe lehetőségekből 1-2-t???
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold: 124.96
Apr 20 2010 08:53am
Quote (mikroman @ 20 Apr 2010 15:50)
Mondjuk ez nézőpont kérdése. Én azt hittem, hogy eddigre már jobban döglött lesz minden ár, főként a rollback hullámok után. A Hr-ek hasznosabbja még úgy-ahogy tartja az árát és a majdnem perfect elite itemek is. Meg a kevésbé perfect de használhatóak is. Más kérdés hogy az ár amit tart a random statos az elég kacagtató a kezdés utánihoz képest. De van egy rakat item ami simán elmegy még a korábbi hr áron (5 fg) :). 10-20%-kal a tökéletes alatt a kedveltebebk még drágábbak.


JAh és ber rúna, meg a Lo is egész jól tartja magát. Kilőtték volna az egyszerűbb vagy elérhetőbb dupe lehetőségekből 1-2-t???


évek óta játszok folyamatosan d2-ben pvm-t

mutatja milyen az új ladder hogy még ladder karit se kreáltam még le...
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Apr 20 2010 08:56am
Quote (mikroman @ 20 Apr 2010 16:50)
Mondjuk ez nézőpont kérdése. Én azt hittem, hogy eddigre már jobban döglött lesz minden ár, főként a rollback hullámok után. A Hr-ek hasznosabbja még úgy-ahogy tartja az árát és a majdnem perfect elite itemek is. Meg a kevésbé perfect de használhatóak is. Más kérdés hogy az ár amit tart a random statos az elég kacagtató a kezdés utánihoz képest. De van egy rakat item ami simán elmegy még a korábbi hr áron (5 fg) :). 10-20%-kal a tökéletes alatt a kedveltebebk még drágábbak.


JAh és ber rúna, meg a Lo is egész jól tartja magát. Kilőtték volna az egyszerűbb vagy elérhetőbb dupe lehetőségekből 1-2-t???


azokat is ugyanúgy dupeolják, csak több és populárisabb rwkhez kell mint a többi

már, ha jól értettem a kérdést
Go Back To Magyar Topic List
Prev18889909192257Next
Closed New Topic New Poll