Quote (ZeNoR @ 4 Jun 2010 17:56)
őő összekevertem .. nem Fabregasert adná a Barcelona Bojant hanem Gaël Clichy-ért.
,,Az elsőre talán hihetetlennek tűnő transzfer-hírt a brit Football-Talk dobta be, kiemelve, hogy Guardiola mindeképp szeretne egy ballábas védőt igazolni Eric Abidal utódjaként, miután az Intertől megszerzett Maxwell nem váltotta be a hozzá fűzött katalán reményeket. A spanyol bajnok Clichy-ért a nagyon tehetséges, de az utóbbi időben kevés lehetőséget kapó Bojan Krkic játékjogát is odaadná, a fiatal támadóért ráadásul a hírek szerint nagyon odavan az Ágyúsok menedzsere, Arséne Wenger."
na látod

azért fociban eléggé otthon vagyok