d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev18889909192382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jun 4 2010 08:09am
Quote (Inakwo @ 4 Jun 2010 15:19)
szerintem benne volt az átigazolásba nem? :s

vagy csak akarták?


Bojan maradt a barcánál Villa ,,csak" 40 millióba került.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 4 2010 08:14am
Quote (ZeNoR @ 4 Jun 2010 15:09)
Bojan maradt a barcánál Villa ,,csak" 40 millióba került.


jo csak asszem volt rola szo hogy adják őt is :s
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jun 4 2010 08:17am
Quote (Inakwo @ 4 Jun 2010 16:14)
jo csak asszem volt rola szo hogy adják őt is :s


Fabregasért ;)
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 4 2010 08:20am
Quote (ZeNoR @ 4 Jun 2010 15:17)
Fabregasért ;)


a-a

valenciába, ez fix
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jun 4 2010 10:56am
Quote (Inakwo @ 4 Jun 2010 16:20)
a-a

valenciába, ez fix


őő összekevertem .. nem Fabregasert adná a Barcelona Bojant hanem Gaël Clichy-ért.

,,Az elsőre talán hihetetlennek tűnő transzfer-hírt a brit Football-Talk dobta be, kiemelve, hogy Guardiola mindeképp szeretne egy ballábas védőt igazolni Eric Abidal utódjaként, miután az Intertől megszerzett Maxwell nem váltotta be a hozzá fűzött katalán reményeket. A spanyol bajnok Clichy-ért a nagyon tehetséges, de az utóbbi időben kevés lehetőséget kapó Bojan Krkic játékjogát is odaadná, a fiatal támadóért ráadásul a hírek szerint nagyon odavan az Ágyúsok menedzsere, Arséne Wenger."
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 4 2010 11:34am
Quote (ZeNoR @ 4 Jun 2010 17:56)
őő összekevertem .. nem Fabregasert adná a Barcelona Bojant hanem Gaël Clichy-ért.

,,Az elsőre talán hihetetlennek tűnő transzfer-hírt a brit Football-Talk dobta be, kiemelve, hogy Guardiola mindeképp szeretne egy ballábas védőt igazolni Eric Abidal utódjaként, miután az Intertől megszerzett Maxwell nem váltotta be a hozzá fűzött katalán reményeket. A spanyol bajnok Clichy-ért a nagyon tehetséges, de az utóbbi időben kevés lehetőséget kapó Bojan Krkic játékjogát is odaadná, a fiatal támadóért ráadásul a hírek szerint nagyon odavan az Ágyúsok menedzsere, Arséne Wenger."


na látod :)

azért fociban eléggé otthon vagyok
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jun 4 2010 11:59am
Quote (Inakwo @ 4 Jun 2010 19:34)
na látod :)

azért fociban eléggé otthon vagyok


mondjuk én nem hoznám már Fabregast barcelonába .. Iniesta + Xavi + Touré bőven elég oda ;)
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 4 2010 12:00pm
Quote (ZeNoR @ 4 Jun 2010 18:59)
mondjuk én nem hoznám már Fabregast barcelonába ..  Iniesta + Xavi + Touré bőven elég oda ;)


én is iylesmi vélemény vagyok amugy
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jun 4 2010 12:02pm
Quote (Inakwo @ 4 Jun 2010 20:00)
én is iylesmi vélemény vagyok amugy


teljesen felborulna a barcelona akkor ha még 2-3 sztárt leszerződtetnének menne a rivalizálás és az nem vezet sose jóhoz.. elveszne a barca sztem az első évbe biztos akkor.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 4 2010 12:04pm
Quote (ZeNoR @ 4 Jun 2010 19:02)
teljesen felborulna a barcelona akkor ha még 2-3 sztárt leszerződtetnének menne a rivalizálás és az nem vezet sose jóhoz.. elveszne a barca sztem az első évbe biztos akkor.


ezt nem lehet tudni de más lenne a feelingje :s
Go Back To Magyar Topic List
Prev18889909192382Next
Add Reply New Topic New Poll