☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev
1
88
89
90
91
92
1887
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 340178
Replies: 18869
Track Topic
szeder
Banned
Posts: 2,383
Joined: May 6 2009
Gold
:
148.87
Warn: 10%
#891
Jul 30 2009 01:45pm
meik kieggel játszotok?
gondolom tört-en
honnét tudom leszedni?
plx help
Vharimatras
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold
:
3,555.00
Warn: 30%
#892
Jul 30 2009 01:46pm
Quote (szeder @ Thu, Jul 30 2009, 08:45pm)
meik kieggel játszotok?
gondolom tört-en
honnét tudom leszedni?
plx help
NAGYONFÁJ
szeder
Banned
Posts: 2,383
Joined: May 6 2009
Gold
:
148.87
Warn: 10%
#893
Jul 30 2009 01:51pm
Quote (Vharimatras @ Thu, Jul 30 2009, 07:46pm)
NAGYONFÁJ
akkor sorry :c
*varti
Member
Posts: 3,337
Joined: Apr 16 2006
Gold
:
0.00
#894
Jul 30 2009 01:53pm
Quote (szeder @ Thu, 30 Jul 2009, 21:45)
meik kieggel játszotok?
gondolom tört-en
honnét tudom leszedni?
plx help
ez nem törtös topik, hanem eredeti
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#895
Jul 30 2009 02:40pm
26. tryra lement freya, 25ös
iFeelAlone
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold
:
931.79
#896
Jul 30 2009 04:22pm
Quote (RRC @ Thu, Jul 30 2009, 09:40pm)
26. tryra lement freya, 25ös
nehézségi sorrendben 25-ösben, hogy vannak a keeperek?
Mi hodirt öltük, thorim esélytelennek tűnt, freya- tryoljuk. Egyre jobban megy.
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#897
Jul 30 2009 04:31pm
Quote (iFeelAlone @ Fri, 31 Jul 2009, 00:22)
nehézségi sorrendben 25-ösben, hogy vannak a keeperek?
Mi hodirt öltük, thorim esélytelennek tűnt, freya- tryoljuk. Egyre jobban megy.
szerintem freya > thorim
thorimra megyünk holnap, bár pénteken pihenő van
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#898
Jul 30 2009 05:09pm
Quote (RRC @ Fri, 31 Jul 2009, 00:31)
szerintem freya > thorim
thorimra megyünk holnap, bár pénteken pihenő van
...(szóval nem biztos, hogy összejön)
Moonflow
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold
:
47.25
#899
Aug 1 2009 07:05am
Petinek kerdese van.
GALAMBFÉREG says (14:04):
az a kerdes hogy
paladinnal prot talenten a seal of vengeance miert sebez ilyen 10-11eket 5 stackel; ha retri vagy holy talenten vagyok akkormeg 300-400akat
Klontar
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold
:
10,494.00
Trader:
Trusted
#900
Aug 1 2009 07:06am
Quote (Moonflow @ Sat, 1 Aug 2009, 15:05)
Petinek kerdese van.
GALAMBFÉREG says (14:04):
az a kerdes hogy
paladinnal prot talenten a seal of vengeance miert sebez ilyen 10-11eket 5 stackel; ha retri vagy holy talenten vagyok akkormeg 300-400akat
Talán mert prot talenten nincs annyi spell damage gear rajta, mint retrin meg holyn? ^^
Jobb ötletem nincs :/
This post was edited by Klontar on Aug 1 2009 07:08am
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
88
89
90
91
92
1887
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact