d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev188899091921887Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 2,383
Joined: May 6 2009
Gold: 148.87
Warn: 10%
Jul 30 2009 01:45pm
meik kieggel játszotok?
gondolom tört-en
honnét tudom leszedni?
plx help
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 30 2009 01:46pm
Quote (szeder @ Thu, Jul 30 2009, 08:45pm)
meik kieggel játszotok?
gondolom tört-en
honnét tudom leszedni?
plx help


NAGYONFÁJ
Banned
Posts: 2,383
Joined: May 6 2009
Gold: 148.87
Warn: 10%
Jul 30 2009 01:51pm
Quote (Vharimatras @ Thu, Jul 30 2009, 07:46pm)
NAGYONFÁJ


akkor sorry :c
Member
Posts: 3,337
Joined: Apr 16 2006
Gold: 0.00
Jul 30 2009 01:53pm
Quote (szeder @ Thu, 30 Jul 2009, 21:45)
meik kieggel játszotok?
gondolom tört-en
honnét tudom leszedni?
plx help


ez nem törtös topik, hanem eredeti :P
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 30 2009 02:40pm
26. tryra lement freya, 25ös
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Jul 30 2009 04:22pm
Quote (RRC @ Thu, Jul 30 2009, 09:40pm)
26. tryra lement freya, 25ös


nehézségi sorrendben 25-ösben, hogy vannak a keeperek?

Mi hodirt öltük, thorim esélytelennek tűnt, freya- tryoljuk. Egyre jobban megy.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 30 2009 04:31pm
Quote (iFeelAlone @ Fri, 31 Jul 2009, 00:22)
nehézségi sorrendben 25-ösben, hogy vannak a keeperek?

Mi hodirt öltük, thorim esélytelennek tűnt, freya- tryoljuk. Egyre jobban megy.


szerintem freya > thorim

thorimra megyünk holnap, bár pénteken pihenő van

Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 30 2009 05:09pm
Quote (RRC @ Fri, 31 Jul 2009, 00:31)
szerintem freya > thorim

thorimra megyünk holnap, bár pénteken pihenő van


...(szóval nem biztos, hogy összejön)
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Aug 1 2009 07:05am
Petinek kerdese van.

GALAMBFÉREG says (14:04):
az a kerdes hogy paladinnal prot talenten a seal of vengeance miert sebez ilyen 10-11eket 5 stackel; ha retri vagy holy talenten vagyok akkormeg 300-400akat
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Aug 1 2009 07:06am
Quote (Moonflow @ Sat, 1 Aug 2009, 15:05)
Petinek kerdese van.

GALAMBFÉREG        says (14:04):
az a kerdes hogypaladinnal prot talenten a seal of vengeance miert sebez ilyen 10-11eket 5 stackel; ha retri vagy holy talenten vagyok akkormeg 300-400akat


Talán mert prot talenten nincs annyi spell damage gear rajta, mint retrin meg holyn? ^^

Jobb ötletem nincs :/

This post was edited by Klontar on Aug 1 2009 07:08am
Go Back To Magyar Topic List
Prev188899091921887Next
Add Reply New Topic New Poll