d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev188899091924114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 2 2008 05:13am
Quote (beni @ Wed, Jul 2 2008, 12:10pm)
Remélem lesznek charmok ...


talán majd kiegben

Quote (kord007 @ Wed, Jul 2 2008, 12:08pm)
hi have a unid torch for sale atm for 150 fg

need ?

i just have tok ill ubers smile.gif


gyerek rám pmeltmiután irtam a topicba biggrin.gif

This post was edited by Vharimatras on Jul 2 2008 05:13am
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Jul 2 2008 05:13am
Quote (beni @ Wed, Jul 2 2008, 01:10pm)
Remélem lesznek charmok ...


miért ragaszkodtok annyira a meglévő dolgokhoz?
ha csomó mindent bent hagynak engem zavarna hogy alig van újjítás
szerintem merjenek változtatni, különben csak egy klón lenne az meg nn
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 2 2008 05:15am
Quote (kopek66 @ Wed, Jul 2 2008, 12:13pm)
miért ragaszkodtok annyira a meglévő dolgokhoz?
ha csomó mindent bent hagynak engem zavarna hogy alig van újjítás
szerintem merjenek változtatni, különben csak egy klón lenne az meg nn


Azért mert szeretem, hogy sok cuccot kell összekeresgélni a karidhoz. Sokkal változatosabbá teszi a játékot.
Szerintem ami jó az egyikben, azt lehetőleg meg kell hagyni a másikban is, ráadásul az, hogy "klón" egy diabló szériában miért is baj?
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jul 2 2008 05:16am
Quote (kopek66 @ Wed, 2 Jul 2008, 13:13)
miért ragaszkodtok annyira a meglévő dolgokhoz?
ha csomó mindent bent hagynak engem zavarna hogy alig van újjítás
szerintem merjenek változtatni, különben csak egy klón lenne az meg nn

Alig?!

Szerintem így is baszott sok újítás van benne, pedig csak egy 10perces vidit láttam belőle biggrin.gif

http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=19883617&f=170
duped jah, wtf?

This post was edited by David_ibolykane on Jul 2 2008 05:19am
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Jul 2 2008 05:19am
Quote (David_ibolykane @ Wed, Jul 2 2008, 01:16pm)
Alig?!

Szerintem így is baszott sok újítás van benne, pedig csak egy 10perces vidit láttam belőle biggrin.gif

hagynának-ot akartam irni ^^
Quote (beni @ Wed, Jul 2 2008, 01:15pm)
Azért mert szeretem, hogy sok cuccot kell összekeresgélni a karidhoz. Sokkal változatosabbá teszi a játékot.
Szerintem ami jó az egyikben, azt lehetőleg meg kell hagyni a másikban is, ráadásul az, hogy "klón" egy diabló szériában miért is baj?


nyilván ugyanazt kell csinálni ezen nemlehet változtatni
de pl lehetne sokkal több quest és változatosabbak
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 2 2008 05:19am
Quote (David_ibolykane @ Wed, 2 Jul 2008, 13:16)
Alig?!

Szerintem így is baszott sok újítás van benne, pedig csak egy 10perces vidit láttam belőle biggrin.gif


Vouch

Örülnék, ha lenne charm : (
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 2 2008 05:20am
Quote (kopek66 @ Wed, 2 Jul 2008, 13:19)
nyilván ugyanazt kell csinálni ezen nemlehet változtatni
de pl lehetne sokkal több quest és változatosabbak


Azt írták lehet(?), hogy lesz külön questelés minden cast-nak, tessék biggrin.gif

/e oh shi- double, ezért most fél óra afk mad.gif


This post was edited by Anarkin on Jul 2 2008 05:20am
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Jul 2 2008 05:20am
Quote (Anarkin @ Wed, Jul 2 2008, 01:19pm)
Vouch

Örülnék, ha lenne charm : (


off don8-olsz 8 fgt ? adok gamegoldot+pult ^^ /off
Quote (Anarkin @ Wed, Jul 2 2008, 01:20pm)
Azt írták lehet(?), hogy lesz külön questelés minden cast-nak, tessék biggrin.gif

double'd


This post was edited by kopek66 on Jul 2 2008 05:21am
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jul 2 2008 05:21am
Quote (Anarkin @ Wed, 2 Jul 2008, 13:19)
Vouch

Örülnék, ha lenne charm : (


naja... amúgy gondolkoztam rajta, hogy ha lenne is, hova férne el?!

amúgy köszi a free bumpot ;D
Member
Posts: 13,658
Joined: Sep 17 2005
Gold: 892.67
Jul 2 2008 05:24am
Quote (beni @ Wed, 2 Jul 2008, 13:10)
Remélem lesznek charmok ...


majd a kiegben tongue.gif
Go Back To Magyar Topic List
Prev188899091924114Next
Closed New Topic New Poll