Quote (David_ibolykane @ Wed, Jul 2 2008, 01:16pm)
Alig?!
Szerintem így is baszott sok újítás van benne, pedig csak egy 10perces vidit láttam belőle

hagynának-ot akartam irni ^^
Quote (beni @ Wed, Jul 2 2008, 01:15pm)
Azért mert szeretem, hogy sok cuccot kell összekeresgélni a karidhoz. Sokkal változatosabbá teszi a játékot.
Szerintem ami jó az egyikben, azt lehetőleg meg kell hagyni a másikban is, ráadásul az, hogy "klón" egy diabló szériában miért is baj?
nyilván ugyanazt kell csinálni ezen nemlehet változtatni
de pl lehetne sokkal több quest és változatosabbak