d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Trophy > Találtál Valami Gosut? Postold Ide
Prev18889909192183Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Oct 18 2008 10:31am
Quote (Janou @ Sat, Oct 18 2008, 05:29pm)
az hát smile.gif
hol találtad?


throne w1^^^^
Member
Posts: 6,827
Joined: Jun 28 2008
Gold: 13.37
Oct 18 2008 11:17am
Quote (Anarkin @ Mon, Oct 13 2008, 09:25am)
<IMG alt="" src="http://i381.photobucket.com/albums/oo251/Anarkin24/Nvtelen-3.png">


és ez menő?
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Oct 18 2008 12:22pm
Quote (Moonflow @ Sat, 18 Oct 2008, 16:30)
Az oke, hogy barmit lehet, de nem kene barmit.
Ezert bele is fogok kotni.


Te eddig hány hr-t (nem jahot, akármit a 7 közül, ohm+) találtál? Mer' én ~5 év alatt egyet sem... Szóval jah=trophy, attól még hogy szarrá van dupe-olva, kibaszott ritka. ^-^

GZ nub!
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 18 2008 12:26pm
Egyetértek ebben a többséggel. ^^
Selffound hr trophy. tongue.gif

Gz smile.gif

This post was edited by Anarkin on Oct 18 2008 12:28pm
Member
Posts: 9,337
Joined: May 11 2007
Gold: 4,154.60
Oct 18 2008 12:36pm
Quote (Oberon_os @ Sat, Oct 18 2008, 07:22pm)
Te eddig hány hr-t (nem jahot, akármit a 7 közül, ohm+) találtál? Mer' én ~5 év alatt egyet sem... Szóval jah=trophy, attól még hogy szarrá van dupe-olva, kibaszott ritka. ^-^

GZ nub!


Én már több, mint 5t, de bkt még soha sem. Akkor az is trophy ha esik nekem?
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Oct 18 2008 12:40pm
Quote
Ide azokat a dolgokat postolhatjuk, amiket találtok, vagy találtatok.

Szabályok:

1. Nn off topic.
2. Nn spam.


Találtam. nem vettem. Trophy. Szerintem itt le is zárhatjuk a vitát.

Quote (Winster @ Sat, Oct 18 2008, 07:36pm)
Én már több, mint 5t, de bkt még soha sem. Akkor az is trophy ha esik nekem?


igen.

This post was edited by iFeelAlone on Oct 18 2008 12:43pm
Member
Posts: 11,648
Joined: Jun 17 2008
Gold: 4,937.23
Oct 18 2008 12:58pm
Member
Posts: 11,648
Joined: Jun 17 2008
Gold: 4,937.23
Oct 18 2008 12:59pm
ezekre vagyok a legbüszkébb, minden selffind, kivéve enigmában a ber runa, illetve GA-t unidon vettem, de 200% nálam lett smile.gif

This post was edited by Fanka on Oct 18 2008 12:59pm
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Oct 18 2008 12:59pm
Quote (Fanka @ Sat, 18 Oct 2008, 20:58)
http://img171.imageshack.us/img171/5717/screenshot004kw8.jpg


erre trophy roomba +10et adnak
en csak egy 0/10et smile.gif
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 18 2008 01:01pm
Quote (Fanka @ Sat, Oct 18 2008, 07:58pm)
http://img171.imageshack.us/img171/5717/screenshot004kw8.jpg


Én itt nem nagyon látok trophy-t :\ Ráadásul sapiba umot rakni alapból nem trophy dolog.
Go Back To Magyar Topic List
Prev18889909192183Next
Closed New Topic New Poll