Quote (Oberon_os @ Sat, Oct 18 2008, 07:22pm)
Te eddig hány hr-t (nem jahot, akármit a 7 közül, ohm+) találtál? Mer' én ~5 év alatt egyet sem... Szóval jah=trophy, attól még hogy szarrá van dupe-olva, kibaszott ritka. ^-^
GZ nub!
Én már több, mint 5t, de bkt még soha sem. Akkor az is trophy ha esik nekem?