Quote (MarcusD @ Sep 20 2016 04:57pm)
1 hete vagyok kint de magyar haverommal néha nekünk is becsúszik már 1-2 szó ami előbb jut eszünkbe angolul mint magyarul ezért angolul mondjuk ki 8D
ez fejledt tarsadalmakban teljesen megszokott, nemeto, keletazsia "szotara" erosen higult angol kifejezesekkel