d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Szar Az Elet Topic
Prev18788899091231Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Sep 20 2016 10:24am
Quote (josheide @ Sep 20 2016 05:21pm)
Thick bleach, lefolyotisztitasra xD


azt magyarul lefolyotisztinok hivjak

de fordithatod vastag feheritonek is

szebb jovot!
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 20 2016 10:36am
Quote (TresholdOfUniverse @ 20 Sep 2016 17:24)
azt magyarul lefolyotisztinok hivjak

de fordithatod vastag feheritonek is

szebb jovot!


koszonom, eljen a haza!
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Sep 20 2016 10:45am
Quote (josheide @ 20 Sep 2016 17:36)
koszonom, eljen a haza!


Kitartást a végső győzelemig!
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 20 2016 12:32pm
Quote (Ghostmasterq @ Sep 20 2016 04:45pm)
Kitartást a végső győzelemig!


lesz még moszkva magyar falu!
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Sep 20 2016 02:46pm
Quote (MarcusD @ Sep 20 2016 04:57pm)
1 hete vagyok kint de magyar haverommal néha nekünk is becsúszik már 1-2 szó ami előbb jut eszünkbe angolul mint magyarul ezért angolul mondjuk ki 8D


ez fejledt tarsadalmakban teljesen megszokott, nemeto, keletazsia "szotara" erosen higult angol kifejezesekkel
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 20 2016 03:05pm
Quote (Taszilo.^ @ 20 Sep 2016 22:46)
ez fejledt tarsadalmakban teljesen megszokott, nemeto, keletazsia "szotara" erosen higult angol kifejezesekkel


szerencsére káromkodni az anyanyelveden a legjobb
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Sep 20 2016 03:10pm
Quote (sylke @ Sep 20 2016 10:05pm)
szerencsére káromkodni az anyanyelveden a legjobb


mat' tvoyu ebal suka pidor huesos
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 20 2016 03:10pm
Quote (sylke @ 20 Sep 2016 23:05)
szerencsére káromkodni az anyanyelveden a legjobb


anyad nyelven
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Sep 20 2016 03:57pm
Quote (sylke @ 20 Sep 2016 22:05)
szerencsére káromkodni az anyanyelveden a legjobb


jó érzés menni az utcán és nem figyelni arra hogy milyen szavakat mondasz (a niggeren kívül)
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 20 2016 03:58pm
Quote (MarcusD @ 20 Sep 2016 23:57)
jó érzés menni az utcán és nem figyelni arra hogy milyen szavakat mondasz (a niggeren kívül)


az is amikor lengyel takaritonak neznek?
Go Back To Magyar Topic List
Prev18788899091231Next
Add Reply New Topic New Poll