Quote (TresholdOfUniverse @ 30 Sep 2016 15:33)
szar az elet
kem sikere motivalna, de kem mar nem segit
Jó lett a belső szakmai interjúm, szal egyenes az út a piros szíjas badge-hez!

Amúgy a legelső szakmai interjú sokkal nehezebb volt. Az egy óra hosszú volt és széles témakörben kérdeztek. A most keddi meg kb annyiból állt, hogy meséljek a legutóbbi 2 projektrő és a bennük használt technológiákról.
Aztán kérdezett egy kérdést az MPLS BGP RR-ről, egyet az IS-IS route leakingről és egyet az OSPF areakról, aztán ennyi is volt. Nehezebbre számítottam.
This post was edited by Akizk on Sep 30 2016 09:46am