d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Dolgozok
Prev18788899091172Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Sep 22 2016 02:53pm
Quote (XxPiTyUkAxX @ 22 Sep 2016 22:29)
tudsz másról is pofázni, vagy csak svájc, kurvák meg gyúrás és pénz?
vagy csak olyankor jelensz meg, ha éppen demonstrálni kell micsoda előléptetéseket kaptál, mikor mész nyaralni ibizára vagy éppen "playboy kurvákat" baszol?


ironia volt, te szerencsétlen........
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Sep 22 2016 02:55pm
furcsa amugy hogy vita van es NEM joeyval kapcsolatos
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Sep 22 2016 02:59pm
de amit rezs quoteolt abban hol van irónia?
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Sep 22 2016 03:02pm
Quote (rapiddani @ 22 Sep 2016 22:59)
de amit rezs quoteolt abban hol van irónia?


gyúrós szekrénycipelés meg 7. emelet megvan? írhattam volna azt is, hogy nem bír egész nap cementeszsákot pakolni
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Sep 22 2016 03:04pm
Quote (Akizk @ Sep 22 2016 09:02pm)
gyúrós szekrénycipelés meg 7. emelet megvan? írhattam volna azt is, hogy nem bír egész nap cementeszsákot pakolni



ja hogy az, nem azt quoteolta szóval snafuva coaxaltatok
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Sep 22 2016 03:07pm
Quote (Akizk @ Sep 22 2016 09:53pm)
ironia volt, te szerencsétlen........


arra értettem, hogy érdemben azokon kívül te még nem szóltál témához... nem erre a konkrét postra, te nyomorult...
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 23 2016 10:03am
Quote (TresholdOfUniverse @ 21 Sep 2016 19:10)
mit basztal el hogy igy lefokoznak


egész jó témák lesznek
főként olyanok, amikben nem biztos h magamtól elmerülnék
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Sep 30 2016 07:33am
szar az elet

kem sikere motivalna, de kem mar nem segit
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Sep 30 2016 09:43am
Quote (TresholdOfUniverse @ 30 Sep 2016 15:33)
szar az elet

kem sikere motivalna, de kem mar nem segit


Jó lett a belső szakmai interjúm, szal egyenes az út a piros szíjas badge-hez! ;)
Amúgy a legelső szakmai interjú sokkal nehezebb volt. Az egy óra hosszú volt és széles témakörben kérdeztek. A most keddi meg kb annyiból állt, hogy meséljek a legutóbbi 2 projektrő és a bennük használt technológiákról.
Aztán kérdezett egy kérdést az MPLS BGP RR-ről, egyet az IS-IS route leakingről és egyet az OSPF areakról, aztán ennyi is volt. Nehezebbre számítottam.

This post was edited by Akizk on Sep 30 2016 09:46am
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 30 2016 09:54am
Quote (Akizk @ Sep 30 2016 04:43pm)
Jó lett a belső szakmai interjúm, szal egyenes az út a piros szíjas badge-hez! ;)
Amúgy a legelső szakmai interjú sokkal nehezebb volt. Az egy óra hosszú volt és széles témakörben kérdeztek. A most keddi meg kb annyiból állt, hogy meséljek a legutóbbi 2 projektrő és a bennük használt technológiákról.
Aztán kérdezett egy kérdést az MPLS BGP RR-ről, egyet az IS-IS route leakingről és egyet az OSPF areakról, aztán ennyi is volt. Nehezebbre számítottam.


Mire valo ez a belsö interju?
Go Back To Magyar Topic List
Prev18788899091172Next
Add Reply New Topic New Poll