d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Csajozás Topik
Prev18788899091105Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 29 2014 04:29am
Quote (TuskesVanek @ Jul 29 2014 10:25am)


vanek postolt egy smileyt/képet - neki viszont a kurva anyját, falemjünk rá, hogy képzeli


ez már semmi másról nem szól, csak hogy legyen valaki akin be lehet mutatni, hogy milyen keménygyerekek vagyunk
itt a vanek, jól lealázzuk és nevetünk rajta

már teljesen mindegy mit írunk vagy mit nem
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 29 2014 04:30am
Quote (dotosport @ 29 Jul 2014 12:27)
neked ez az első hely amúgy az interneten ahova betetted a lábad?


inkább csak túl öreg már ehhez
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 29 2014 04:31am
Quote (Rawen @ Jul 29 2014 12:30pm)
inkább csak túl öreg már ehhez


wat
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 29 2014 04:31am
Quote (dotosport @ 29 Jul 2014 12:31)
wat


még mindig nem annyi mint amennyinek kiadja magát
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 29 2014 04:31am
hát igen rawen pár szavas lenéző hozzászólásai is rengeteg pluszt adnak minden témának

de az a szemét vanek... hát ő hogy merészelt smileyt írni
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 29 2014 04:32am
Quote (dotosport @ Jul 29 2014 10:31am)
wat


ehhez a gyerekes csakazértis baszatáshoz és az azon való nevetéshez h "kanyád tanakarogy :XD:XDX:"

This post was edited by Senee on Jul 29 2014 04:32am
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 29 2014 04:32am
Quote (Rawen @ Jul 29 2014 12:31pm)
még mindig nem annyi mint amennyinek kiadja magát


dunno, sztem nem multi, ezt nem lehet megjátszani, hogy valaki ennyire egyszerű legyen
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 29 2014 04:33am
Quote (dotosport @ Jul 29 2014 11:32am)
dunno, sztem nem multi, ezt nem lehet megjátszani, hogy valaki ennyire egyszerű legyen


jól van elég lesz, inkább csinálj egy másik multit ez már túl régi
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 29 2014 04:34am
Quote (dotosport @ Jul 29 2014 10:32am)
dunno, sztem nem multi, ezt nem lehet megjátszani, hogy valaki ennyire egyszerű legyen


mondod te akit massive flaming miatt már a multiján is lewarnoltak
nem ettől leszel keménygyerek


de ofc a világ a hibás meg a moderáció

This post was edited by Senee on Jul 29 2014 04:35am
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 29 2014 04:34am
Quote (Senee @ Jul 29 2014 11:34am)
mondod te akit massive flaming miatt már a multiján is lewarnoltak
nem ettől leszel keménygyerek


ja, a gyerek minden oltása selfown, de annyira sötét, hogy nem bírja észrevenni :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev18788899091105Next
Add Reply New Topic New Poll