d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mekprogramozzuk Topic
Prev18788899091249Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 22 2015 05:31pm
Quote (llllllllllll @ 23 Feb 2015 01:26)
igen, mert a 200 éves laptopom biztos képes lesz feldolgozni azt a 10ezer fps-t :rofl:
egyelőre maradok a képeknél


trillion fps :D
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 22 2015 05:32pm
lényegében kész lenne az önlabom, lol







csinálnék olyan felvételeket, ahol csak a pálya látszódik és akkor nincs alul felül ez a zaj
DE
mivel kurvára érdekel a téma még csinálok vele sok mindent
egyszer ha lesz egy kis időm ide is dokumentálom, hogy mit is csinálok pontosan + hogyan, miért etc

This post was edited by llllllllllll on Feb 22 2015 05:36pm
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Feb 22 2015 06:13pm
nice
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 22 2015 06:41pm
na, az holnapi előadáshoz a diákkal is elkészültem, úgyhogy sikeres hétvége volt :rofl:
holnap szerintem írok egy kicsit a projektről, ha érdekel valakit
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 22 2015 09:38pm
Quote (CyberPunk666 @ 23 Feb 2015 00:31)
trillion fps :D


U wot m8 ez egyaltalan hogy leheccseges
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Feb 23 2015 04:19pm
Quote (llllllllllll @ 23 Feb 2015 01:41)
na, az holnapi előadáshoz a diákkal is elkészültem, úgyhogy sikeres hétvége volt :rofl:
holnap szerintem írok egy kicsit a projektről, ha érdekel valakit


jöhet
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 25 2015 06:54am


aki megmondja miért örülök kap egy fg-t (valamikor)

Quote (NerfHydraDPS @ Feb 23 2015 10:19pm)
jöhet


soooon
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Mar 1 2015 07:14pm


kamera szögének kompenzációja és a pálya méretének kiszámolása, ROI kivágása

ez buli volt :D

ja, a sarkokat csak azért vágja le, mert ráraktam még egy kis forgatást az alap képre, hogy nehezebb feladata legyen



és akkor erre a detektálás



most minden bábunak ki kell számolni egy transzformációs mátrixszal a képi koordinátájából a világ koordinátákat, hogy majd a 3D-s modellben el lehessen őket helyezni

This post was edited by llllllllllll on Mar 1 2015 07:40pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Mar 1 2015 08:18pm
Koordináták kiszámolva, bábuk bekeretezve



thresholdolást és zajszűrést még fejleszteni kell, de egyelőre gyönyörűen működik



This post was edited by llllllllllll on Mar 1 2015 08:48pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Mar 2 2015 08:52am
jeez

Go Back To Magyar Topic List
Prev18788899091249Next
Add Reply New Topic New Poll