d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Counter Strike Topic
Prev18788899091614Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 25 2013 07:34pm
Quote (Anarkin @ Dec 26 2013 02:01am)
épp ezután a game után kaptam vissza a régi rankomat

most jöhet a legendás sólyom

http://4.ii.gl/eBljT.png


Én meg most játszottam végig egy játékot TOBYVAL a kurva bottal
mert nekünk végig kell játszani 4v5ben
TOBY meg annyira nyomorék volt h még azt se követte h HOLD THIS FUCKIN POSITION
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 25 2013 07:52pm
régen mindig visszapattantak a gránátok a kerítéssel légvonalban

kezd túl realisztikus lenni ez a shit :D bb jól megszokott dolgok



--

épp overwatch-ot nézek
srác desertel kioszt 5 fejest 1v5 de úgy hogy ilyen 3 centit ugrik a képernyő
k.

This post was edited by Anarkin on Dec 25 2013 07:58pm
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 25 2013 08:22pm
Quote (Anarkin @ Dec 26 2013 02:52am)
régen mindig visszapattantak a gránátok a kerítéssel légvonalban

kezd túl realisztikus lenni ez a shit :D bb jól megszokott dolgok

http://4.ii.gl/EFvP-H.png

--

épp overwatch-ot nézek
srác desertel kioszt 5 fejest 1v5 de úgy hogy ilyen 3 centit ugrik a képernyő
k.


Seems legit
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 25 2013 10:09pm
Nah végre visszarakott ez a szar guardian 2be
Ennek örömére jól szét is lőttem magam. Hogy lehet demobol avit kiszedni? sourceban konzolba "startmovie" volt, de itt nem nyilik meg a konzol demonézés közbe
halp
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 26 2013 03:01am
Quote (Anarkin @ 26 Dec 2013 03:01)
épp ezután a game után kaptam vissza a régi rankomat

most jöhet a legendás sólyom

http://4.ii.gl/eBljT.png


baszhatod, 72 óra alatt nem rakott át és most kerültél vissza masterbe akkor még nem most fognak áttenni :D
amúgy gg, jövhéten nekiülök, remélem nekem is sikerül visszakerülni hamar

This post was edited by fahrii on Dec 26 2013 03:01am
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Dec 26 2013 03:56am
57-15 be végzett az enemy teamben a srác
én amint találkoztam vele a mapon vagy 1 golyo fejest kaptam, vagy el se talált. Nagyon úgy értem hogy csalt, de komolyan, nem szoktam emiatt sirni, de ez nagyon fura volt.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Dec 26 2013 11:57am
kickeltek mert elso korben nem volt nalam szerszamosdoboz bonbat vagni es csak en eltem, es amugy tudtam volna defuseolni is, csak nem tudtam, kinel volt es hol halt meg :s
ilyenkor kapok valami buntetest azon kivul, hogy nem tudom vegigjatszani?
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Dec 27 2013 12:09pm
Silver elitbe rakott es vissza is jott az ara a ladakbol
Xd
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Dec 27 2013 12:09pm
Quote (SummertimeClothes @ Dec 26 2013 07:57pm)
kickeltek mert elso korben nem volt nalam szerszamosdoboz bonbat vagni es csak en eltem, es amugy tudtam volna defuseolni is, csak nem tudtam, kinel volt es hol halt meg :s
ilyenkor kapok valami buntetest azon kivul, hogy nem tudom vegigjatszani?


Sztem nem kapsz semmit
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 28 2013 02:52pm
De megint olyan köröket buktunk el...2v2 és a terrorok össze vissza rohangálnak lerakót ahelyett h bekempelnének valahova
én meg kezdek rájönni h tök fölöslegesen dobok flasht, állandóan pofán lőnek miután bedobom a flasht
Go Back To Magyar Topic List
Prev18788899091614Next
Add Reply New Topic New Poll